mobile

III edycja Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days

W dniach 21 – 23 września 2018 roku w Ptak Warsaw Expo odbędzie się III Edycja Międzynarodowych Targów Fryzjerskich  i Kosmetycznych Beauty Days. 

Informacja prasowa
III edycja Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days

III Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days to największe w Europie Środkowej i pierwsze w Polsce wydarzenie integrujące całą branżę kosmetyczną. To jedyne Targi w Polsce na których można spotkać zarówno Wystawców jak i Odwiedzających z zagranicy. Poznaj ofertę ponad 400 wystawców z 15 krajów! Zrób zakupy w promocyjnych cenach, spotkaj się z gwiazdami, skorzystaj z bezpłatnych zabiegów, stylizacji fryzur i paznokci, makijażu.

W ramach Targów firmy zaprezentują się w strefach:
- SHOW (makijaż, fryzjerstwo i barbering, manicure, EKO),
- Professional (pielęgnacja, wyposażenie, medycyna estetyczna, kosmetologia profesjonalna),
- Business (surowce, produkcja, pakowanie, usługi).

Na Targach będą pawilony narodowe m. in. Turcji, Korei, Chin, Włoch, Francji oraz Hiszpani. Trzydniowe Beauty Days łączą formułę B2B i B2C. Dedykowane głównie branży kosmetycznej skupiają nie tylko profesjonalistów, ale wszystkich miłośników piękna.

Wydarzenie towarzyszące:
- Global Networking Conference;
- Plebiscyt Beauty Point w którym internauci wybiorą najlepsze salony w kategoriach: salon kosmetyczny, fryzjerski, manicure, Day SPA;
- Beauty Days Blogger (400 blogerek urodowych weźmie udział w dedykowanych warsztatach oraz spotkaniach z Wystawcami), pokazy, mistrzostwa, szkolenia biznesowe, warsztaty produktowe, konferencja nt. szkolnictwa zawodowego;
Young Beauty Awards by Anagra;
- Bitwa na Pędzle;
- bicie Rekordu Guinessa. Zaangażowane do współpracy ikony stylu, eksperci i znane nazwiska ze świata beauty dodadzą targom blasku;
- Złoty Lotos nagrody dla najlepszych produktów eksponowanych podczas Targów;
International Barber Battle w Ptak Warsaw Expo.

Zaangażowane do współpracy ikony stylu, eksperci i znane nazwiska ze świata beauty dodadzą targom blasku. Nowością będzie Strefa Kontraktacji w której Wystawcy będą mogli wziąć udział w spotkaniach z kilkudziesięcioma przedstawicielami sieci handlowych i sklepów z Polski i zagranicy. Podczas Targów wręczone zostaną nagrody dla Wystawców Crystal Beauty i Partnerzy Targów, a Odwiedzający wybiorą Najpiękniejsze stoisko. Po raz pierwszy zostaną przyznane Nagrody Złoty Lotos dla najlepszych produktów eksponowanych podczas Targów Beauty Days. Już dzisiaj zachęcamy do udziału w ogólnopolskim konkursie Beauty Point w kategoriach: salony kosmetyczne, salony fryzjerskie, salony manicure i day spa.
Ogromnym ułatwieniem dla tych, którzy będą chcieli dotrzeć na targi będzie bezpłatny shuttle bus z Warszawy. Dla odwiedzających będzie dostępny bezpłatny parking na 15 000 pojazdów bezpośrednio przy halach wystawienniczych.

Bilety w cenach 15 - 25 zł dostępne są pod adresem https://www.ebilet.pl/biznes/targi/targi-kosmetyczne/.

Fot.: warsawexpo.eu/wydarzenie/beauty-days-2018-miedzynarodowe-targi-fryzjerskie-i-kosmetyczne

Źródła: 
- fashionbiznes.pl;
- https://warsawexpo.eu

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda