mobile

Inauguracja cyklu Wolski Slow Life

Patio filii Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Działdowskiej 6 będzie zamieniać się raz w miesiącu w strefę miejskiego relaksu oraz przestrzeń kreatywną dla dzieci i dorosłych. Inauguracja cyklu Wolski Slow Life już w sobotę 22 września!

Informacja prasowa/ fot. wck-wola.pl
Inauguracja cyklu Wolski Slow Life

Wolski Slow Life rusza już 22 września i będzie się odbywał cyklicznie.

- Planujemy, że impreza będzie się odbywać raz w miesiącu - mówi Mariusz Budziszewski, zastępca burmistrza Dzielnicy Wola. - Na jeden dzień patio domu kultury przy ul. Działdowskiej 6 zamieni się w przestrzeń relaksu, gdzie będzie się można dowiedzieć, jak złapać równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Odbędą się warsztaty dla dorosłych i dzieci a już w ten piątek także koncert zespołu Rebeka - dodaje.

To nie jedyne atrakcje przygotowane tego dnia przez Wolskie Centrum Kultury.
- Przez cały dzień przy basenie na patio będzie można posłuchać słonecznych rytmów, o które zadba Dj Bum oraz spróbować infuzowanych drinków bezalkoholowych. Na spragnionych wyciszenia będzie czekać samochód do spania i medytacji, nowy projekt artystyczny Dawida Zalevskiego - mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Dzielnicy Wola.

Na warsztaty dla dorosłych obowiązują zapisy pod adresem k.tadeusz@wck-wola.pl a koszt jednego warsztatu 10 zł. Wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne.

Program imprezy:

*       11.00-13.00 - Smaki kawy. Jak zrobić dobrą kawę w domu i czy potrzebujemy do tego skomplikowanego ekspresu ciśnieniowego? Jak rozpoznać jeżyny, wiśnie oraz porzeczkę w czarnym naparze? Jak rozróżnić kawę z Etiopii, Salwadoru czy Gwatemali opowiedzą bariści ze STOR café i palarni kawy HAYB.

*       14.00-16.00 - Kuchnia wokół ogrodu - warsztaty kuchni kreatywnej. Jak tradycyjne dania kuchni polskiej przygotować w wersji wege i fit. Jak z warzyw z ogrodu zrobić kopytka, sernik czy karminadle? Warsztaty poprowadzi Tadeusz Muller.

*       17.00-19.00 - Jesienne bukiety - techniki robienia bukietów. Jak krok po kroku stworzyć bukiet? Jakie zasady obowiązują przy łączeniu kolorów oraz jak dbać o cięte kwiaty. O tym wszystkim opowie Marcin Gładki.

*       19.00 - Koncert zespołu Rebeka, elektroniczny duet z Poznania powraca z nowym singlem Cavergirl.

*       20.30 - Wizualizacje na budynku

Źródło: Urząd m.st. Warszawy Dzielnica Wola
Fot.: wck-wola.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda