mobile
REKLAMA

Inauguracja Roku Rzeki Wisły

Warszawa zaprasza nad Wisłę! Przedostatni majowy weekend otwiera obfitujący w wydarzenia nowy sezon letni. 20 i 21 maja będzie pełen bezpłatnych atrakcji na wodzie i lądzie.

Informacja Prasowa/ fot. M.Gawliński
Inauguracja Roku Rzeki Wisły

Tegoroczne otwarcie sezonu to wydarzenie wyjątkowe, bo połaczone z obchodami Roku Rzeki Wisły. Ciekawa oferta to efekt współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi, które aktywnie włączają się w działania nad Wisłą – mówi Robert Zydel, dyrektor Biura Marketingu Miasta.

Amatorzy spędzania wolnego czasu nad Wisłą będą mgli wziąć udział w spacerach, warsztatach, spływach kajakowych, oraz rejsach po rzece. Zabawa rozpocznie się w sobotę, 20 maja, o godz. 11.00 na Płycie Desantu – tam także skupiona będzie większość atrakcji.

Przez cały weekend będzie można spróbować swoich sił w rozmaitych aktywnościach. Fitness, joga czy bardziej ekstremalne propozycje, takie jak instruktaż pływania na wakeboardzie to tylko niektóre z nich. Między dwoma brzegami Wisły będzie kursowała flota pobliskiego Pomostu 511, przeprawiając chętnych na strasie Płyta Desantu-Plaża Poniatówka-Plac Zabaw nad Wisłą. Na zakończenie wydarzenia, w niedzielę zapraszamy na projekcję przedwojennego filmu "Jadzia" w ramach kina plenerowego przy Pomoście 511.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko