mobile

IV Sportowy Piknik z Psem na Bemowie

Już po raz czwarty na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40 odbędzie się Sportowy Piknik z Psem na Bemowie – Pies na Medal. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i miłośników czworonogów do spędzenia niedzieli na świeżym powietrzu.

Marcin Kalicki
IV Sportowy Piknik z Psem na Bemowie

– Już po raz czwarty mieszkańcy Bemowa oraz okolicznych dzielnic będą mieli okazję do rodzinnego spędzenia czasu razem ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Atrakcji jak zwykle niezabranie. Odwiedzający będą mogli spróbować swoich sił w licznych konkursach – konkursy sprawnościowe, psie biegi sprinterskie i wielu innych, poznają „psie zawody” takie jak: praca psów pasterskich, pracujące w żandarmerii psy i psy obronne. Zobaczą, jak trenują zawodnicy psich dyscyplin sportowych: rally – o (posłuszeństwo na luzie), agility (tory przeszkód pokonywane na czas), obedience (sportowe posłuszeństwo). W kącikach z poradami czekać będą wykwalifikowani instruktorzy szkolenia psów, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące wychowania, żywienia i pielęgnacji. Specjalna strefa zabaw dla dzieci zapewni atrakcje najmłodszym gościom Pikniku. Całość okraszona będzie pokazem psiego posłuszeństwa w wykonaniu Drużyny Psiej Szkoły Bemowo – mówi Małgorzata Daniłowicz, prezes i założycielka Psiej Szkoły Bemowo.

Na imprezę organizowaną przez Dzielnicę Bemowo i Psią Szkołę Bemowo może przyjść każdy chętny. Jak co roku przeprowadzana będzie również zbiórka dla schroniska. Tym razem będzie to Schronisko w Milanówku.

Zachęcamy do przybycia na ten niezwykły piknik.  

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko