mobile

IV Turniej o Puchar Burmistrza Woli

W najbliższy weekend Hala Sportowa Reduta przy ul. Redutowej 37 wypełni się atmosferą siatkarskiej rywalizacji w wydaniu żeńskim. Już po raz czwarty odbędzie się Turniej o Puchar Burmistrza Woli.

Marcin Kalicki
IV Turniej o Puchar Burmistrza Woli

W mocno obsadzonych zawodach na trzech parkietach wolskiej hali rywalizowało będzie dwanaście drużyn z rocznika 2004 i młodszych. O końcową wygraną powalczą: UKS Plas Warszawa, UMKS MOS Wola III Warszawa, kadra województwa mazowieckiego A, Beta Błonie, kadra województwa kujawsko-pomorskiego i KS Metro Warszawa (w grupie A) oraz UMKS MOS Wola I Warszawa, UMKS MOS Wola II Warszawa, kadra województwa mazowieckiego B, Avia Świdnik, SAS Sejny i MUKS Krótka Mysiadło (grupa B).

- Turniej o Puchar Burmistrza odbędzie się już po raz czwarty i naszym cichym marzeniem jest by na wzór innej naszej wielkiej imprezy "Wola Cup", wpisał się na stałe w kalendarz polskiej siatkówki młodzieżowej. Niezmiennie zawody odbędą się dzięki przychylności pana burmistrza Woli Krzysztofa Strzałkowskiego oraz innych mecenasów takich jak: m.st. Warszawa, firmie DHL i hostelowi a&o, a patronat nad imprezą objął Informator Stolicy – zaznacza Radosław Krukowski, wicedyrektor MOS Wola Warszawa.  

Harmonogram turnieju:

Piątek, 16.10.2020

18:00 – trening kadry województwa kujawsko-pomorskiego

Sobota, 17.10.2020

10:00 – 10:45 gry turniejowe

10:45 – oficjalne rozpoczęcie turnieju

11:30 – 18:30 gry turniejowe

Niedziela, 18.10.2020

9:00 – 12:45 gry turniejowe

13:00 – oficjalne zakończenie turnieju

Czy wśród uczestniczek będą następczynie Małgorzaty Glinki-Mogentale lub Dominiki Leśniewicz? Czas pokaże. Jedną z atrakcji sportowej imprezy jest spotkanie z gwiazdami sportu, dlatego też tegoroczny Turniej o Puchar Burmistrza Woli rozegrany zostanie pod hasłem: „ Siatkówka wśród Gwiazd”.

- To święto siatkówki dla naszych podopiecznych, które właśnie po to trenują, by na końcu mieć możliwość rywalizacji, a osobiście liczę na kolejny sukces organizacyjny – mówi Radosław Krukowski.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda