mobile

Jak metro zmienia Wolę?

Wola jest dziś jednym wielkim placem budowy z powodu kolejnych stacji II linii metra. Szczególnie odczuwają to mieszkańcy rejonu Górczewskiej i Wolskiej, która właśnie została zamknięta dla samochodów. Czy można było lepiej przygotować organizację ruchu w rejonie budowy? Czy płot metra musi zasłaniać wejścia do małych sklepików?

TAGI
Jak metro zmienia Wolę?

Dziś mieszkańcy mają na razie sporo powodów do narzekania. Będą więc mieli okazję przedstawić swoje bolączki uczestnikom debaty, którzy w poniedziałek o godz. 19 pojawią się by podyskutować „Jak metro zmienia Wolę”. Bo nie chodzi tylko o doraźne problemy z komunikacją – choć te są dotkliwe.

Czy mieszkańcy Woli muszą spodziewać się wzrostu opłat za mieszkania i wzrostu czynszów za lokale użytkowe, gdy już metro powstanie? Jak metro wpłynie na krajobraz dzielnicy i codzienne funkcjonowanie jej mieszkańców? O tym wszystkim porozmawiamy na Chłodnej 25 z przedstawicielami urzędu dzielnicy Wola, Metra Warszawskiego oraz wykonawcy kontraktu na budowę wolskich stacji – reprezentantem firmy Gulermak.

 

Debatę poprowadzą: Izabela Kraj i Jan Fusiecki.

 

Zapraszamy!

Poniedziałek 6 lutego, godz. 19, klub CH25 przy Chłodnej 25.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda