mobile
REKLAMA

Jak mimo senioralnego wieku być zdrowym i sprawnym fizycznie?

Od dawna wiadomo, że aktywność fizyczna ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie niezależnie od wieku. Badania dowodzą, że seniorzy, którzy regularnie ćwiczą, są zdrowsi i pełniejsi życia, niż ich rówieśnicy. A jeszcze lepsze jest to, że ich szanse na długowieczność znacznie wzrastają.

Redakcja
Jak mimo senioralnego wieku być zdrowym i sprawnym fizycznie?

Podświadomie zdajemy sobie sprawę jakie korzyści niosą ze sobą regularne treningi, dlatego właśnie usportowionych seniorów postrzegamy zdecydowanie lepiej niż tych, którzy preferują siedzący tryb życia.

Wiadomo, że aktywność fizyczna nie tylko poprawia kondycję, wygląd, samopoczucie, ale również pozwala ciekawie spędzić wolny czas i pozbyć się negatywnych myśli. Zapewne zauważyłeś, że osoby regularnie oddające się aktywności fizycznej utożsamiane są z siłą, zdrowiem, atrakcyjnym wyglądem. Aktywny senior rzadziej zapada na różnego rodzaju choroby, a nawet zwalcza wiele chorób już istniejących. 

Wyobraź sobie, że czuwa nad Tobą indywidualna opieka fachowego personelu - fizjoterapeuci, trenerzy personalni, instruktorzy, którzy gwarantują dobór odpowiedniej formy aktywności, dbają o bezpieczeństwo i atrakcyjność wykonywanych ćwiczeń. Poznasz nowych ludzi, którzy tak samo lubią aktywnie spędzać czas. Skorzystasz z bezpłatnych konsultacji fizjoterapeuty, zniżek na zabiegi z fizjoterapii i masażu.

W kameralnym klubie Kinetic Medical and Fitness, siłownia, fitness i fizjoterapia przeplatają się nawzajem, tworząc jedną całość. Aby poznać kadrę, zapoznać się z ofertą klubu, bezpłatnie poćwiczyć oraz wysłuchać wykładu pod tytułem „Profilaktyka rehabilitacyjna” zapraszamy na Dzień Otwarty w  niedzielę 13.05.2018 w godzinach od 9:00 do 19:00. Dokładny harmonogram dnia na stronie www.kinetic-fitness.pl  Zaproś  rodzinę, sąsiadów, znajomych.

Każdy, kto przyjdzie w tym dniu do nas i przyniesie powyższy artykuł otrzyma prezent - bon o wartości  50 zł na wybrane usługi do wykorzystania w naszym Klubie.  
                                                                                                                              Klub Kinetic Medical and Fitness
                                                                                                                              Ochota, Rokosowska 10
                                                                                                                              http://www.kinetic-fitness.pl/
                                                                                                                              Tel. 22 824 84 24                

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko