mobile
REKLAMA

Jak radzić sobie z usterką komputera?

Komputery opanowały prawie wszystkie dziedziny naszego życia. Najczęściej wykorzystywane są do pracy. Obecnie znajdują się w bankach, szkołach, biurach, fabrykach, szpitalach i wielu innych instytucjach. Praca dzięki nim stała się szybsza i łatwiejsza. 

Redakcja
TAGI
Jak radzić sobie z usterką komputera?

Większość ludzi, codziennie pracując przy komputerze, nie wyobraża sobie bez niego życia. Co więcej, na komputerach przechowują wszystkie ważne dane i dokumenty. A co, kiedy nasz komputer padnie ofiarą wirusa, badź usterki technicznej? Często nie jest to zależne od nas, a usterki są wynikiem wad fabrycznych. Awaria komputera porafi zdeorganizować nam nie  tylko pracę i obowiązki, ale również życie. Wtedy wyjście jest tylko jedno; Serwis Mega , którego załoga jest gotowa do pomocy 24h na dobę.
Serwis Mega, to firma z siedemnastoletnim stażem, która zajmuje się naprawą sprzętu komputerowego wszystkich marek, bez względu na usterkę, a także odzyskuje dane ze wszystkich nośników oraz przy każdym rodzaju uszkodzenia. Podstawą jej niezachwianego działania jest  stabilny i zgrany zespół. Serwis, oferuje szybką wycenę i naprawę oraz zajmuje się nie tylko naprawą sprzętów, ale również ich ulepszaniem. Pamiętajmy, że lepiej zapobiegać awariom, niż je naprawiać, co w perspektywie czasu, jest również tańsze. W wachlarzu usług serwisu dostępne też jest stworzenie dostosowanego sprzętu do wymagań klienta. Usługi są wykonywane rzetelnie oraz sprawnie, z wykorzystaniem najwyższej klasy komponentów. Co ważne, ceny są mocno konkurencyjne. Usterki z którymi, najczęściej pojawiają się klienci to niewłączający się komputer, brak możliwości połączenia się z Internetem, przegrzewający się i wyłączający laptop.
Jeśli więc Twój komputer stacjonarny, bądź laptop ma usterkę sprzętową, wirusa, wolno działa, nie włącza się, potrzebuje instalacji lub reinstalacji systemów operacyjnych z opcją zachowania danych lub trwałego usunięcia danych, ma uszkodzoną matrycę laptopa, wyłamane zawiasy, wyrwane lub poluzowane gniazdo zasilania lub gniazda USB, nie włączający się system operacyjny np. Windows (błędy systemu plików), problemy z instalacją oprogramowania lub problemy z jego usunięciem, lub po prostu go zalałeś - oddaj go w ręce profesjonalistów z Serwisu Mega.
Dane kontaktowe:
Mega Sp. z o.o.
Ul. Zamieniecka 55, 04-158 Warszawa
tel. całodobowy 668 088 888
biuro@serwismega.pl 
www.serwismega.pl 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko