mobile
REKLAMA

Jaka organizacja ruchu na osiedlu Henryków? Konsultacje społeczne

Spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami, z udziałem projektanta organizacji ruchu, przedstawicieli Biura Polityki Mobilności i Transportu oraz Urzędu Dzielnicy Białołęka odbędzie się 11 kwietnia 2018 r. o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 257, przy ul. Podróżniczej 11.

Informacja prasowa/ fot. ASR
Jaka organizacja ruchu na osiedlu Henryków? Konsultacje społeczne

Zapraszamy do zapoznania się z projektem zmiany organizacji ruchu na osiedlu Henryków, w rejonie ograniczonym ulicami: Modlińską - Klasyków - Krokwi - Podróżniczą - 15 sierpnia - Kołacińską - Modlińską.

Spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami, z udziałem projektanta organizacji ruchu, przedstawicieli Biura Polityki Mobilności i Transportu oraz Urzędu Dzielnicy Białołęka odbędzie się 11 kwietnia 2018 r. o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 257, przy ul. Podróżniczej 11.

Zaproponowane rozwiązanie zakłada m.in. wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na niektórych ulicach, dopuszczenie ruchu rowerowego w kontrapasie oraz zastosowanie wyniesionych skrzyżowań i progów zwalniających

Od 27.03 do 17.04 z projektem można zapoznać się TU a swoje uwagi przesłać na adresbialoleka.konsultacje@um.warszawa.pl.

Źródło: Urząd dzielnicy Białołęka

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko