mobile
REKLAMA

"Jedna porażka uczy więcej, niż pięć zwycięstw z rzędu"

Mecz Legii z Górnikiem był dla stołecznej drużyny niewątpliwie ważną lekcją. Ze strony warszawiaków padł tylko jeden gol, autorstwa  Armando Sadiku. Zwycięstwo zespołowi ze Śląska zapewnili Daniel Suarez oraz Igor Angulo. Oto jak trener Jacek Magiera skomentował spotkanie.

Redakcja/inf. pras.
TAGI
"Jedna porażka uczy więcej, niż pięć zwycięstw z rzędu"


- Nie oceniajmy po jednym spotkaniu, nie można skreślić żadnego z tych piłkarzy. Gol Sadiku tak naprawdę na osłodę. Materiał z tego meczu na pewno przyda nam się, aby grać dużo lepiej. 
Tylko poprzez ciężką pracę możemy coś osiągnąć. Dziękujemy za lekcję Górnikowi. Pracujemy dalej, mamy swoje cele do osiągnięcia. Najbardziej niepokoi kontuzja Arkadiusza Malarza. Odzyskał przytomność i odpowiada świadomie na pytania. Był jednak moment nieprzyjemny. Jeśli trzeba będzie, to zostanie na obserwacji w szpitalu. Mam nadzieję, że po krótkiej przerwie w treningach Arek wróci.
Ja nawet nie widziałem tej sytuacji. Wiem jednak, że było to przypadkowe. Wszyscy zawaliliśmy to spotkanie. Wiem, że gdyby mecz rozgrywany był teraz, zagralibyśmy inaczej. Byłoby za proste wskazać jednego winnego. Jeśli coś, winny jestem ja. Jedna porażka uczy więcej, niż pięć zwycięstw z rzędu. 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko