mobile
REKLAMA

Jesień z „Do Przerwy 0:1”

W sobotę, 21 października, Andrzej Kowalczys wraz Gdańską Fundacją Dobroczynności zapraszają na jesienną edycję turnieju dzikich drużyn „Do Przerwy 0:1”. Zapisy od godz. 9.00 na ul. Meissnera. Pierwszy gwizdek o godz. 10.00!

Informacja prasowa
Jesień z „Do Przerwy 0:1”

Ostatni wiosenno-letni turniej, dzięki zaproszeniu ze strony Gdańskiego Ośrodka Sportu oraz jego dyrektora Leszka Paszkowskiego, rozgrywany był na boisku przy ul. Traugutta.
W najbliższą sobotę wracamy na Meissnera na zmodernizowane w ostatnich miesiącach boiska. Turniej będzie również rozgrywany na ul. Opolskiej.

Jesień to czas wielkich piłkarskich emocji. Reprezentacja Polski zakwalifikowała się do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Rosji, za kilka tygodni będziemy mogli zobaczyć biało-czerwonych w akcji w towarzyskim meczu z Meksykiem, który zostanie rozegrany na Stadionie Energa w Gdańsku. Najwyższy czas również na to, aby uczestnicy turnieju dzikich drużyn pokazali pełnie swoich umiejętności – mówi Andrzej Kowalczys, pomysłodawca turnieju „Do Przerwy 0:1”.

Do udziału w najbliższym turnieju zapraszamy 6-osobowe drużyny piłkarskie, w tym dziewczęce, rocznik 2005 i młodsi, rocznik 2002/2004, rocznik 1999/2001 i rocznik 1998
i starsi. Zapraszamy również zespoły rodzinne, najlepiej drużyny złożone z wielopokoleniowej rodziny.

Zapisy od godz. 9.00 na ul. Meissnera. Początek turnieju o godz. 10.00.  Niepełnoletnim, przez cały czas trwania turnieju musi towarzyszyć dorosły opiekun. Za udział w turnieju nie są pobierane żadne opłaty.

Sport to nie tylko walka o wynik, ale też  postawa życiowa.  Dlatego puchary w kategorii fair play funduje Bogdan Oleszek, Przewodniczący Rady Miasta Gdańska.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko