mobile
REKLAMA

Jesteś tatą – naucz się swoich dzieci

Jesteś tatą i chciałbyś ze swoimi dziećmi świadomie budować dobre relacje? Możesz wzmocnić swoje rodzicielskie kompetencje, uczestnicząc w Klubie Ojców. Najbliższe spotkanie już dzisiaj, 23 lutego o godz. 18:00 w Regionalnym Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych. Wstęp wolny!

 

Informacja prasowa
Jesteś tatą – naucz się swoich dzieci

Klub Ojca w Gdańsku reaktywuje swoją działalność w standardach Tato.Net Klub ten będzie jedną z grupy ojców działających lokalnie nad samorozwojem możliwie najlepszych umiejętności rodzicielskich. Każdy członek tworzy i realizuje indywidualny plan bycia coraz lepszym i spełnionym tatą. Zadaniem klubów jest budowanie środowiska wsparcia dla rozwoju ojców i ich rodzin. Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo?

Dzięki udziałowi w spotkaniach Klubu :można przekonać się, jak wielki wpływ mają ojcowie na swoje dzieci, lepiej poznać, co jest mocną, a co słabą stroną ojcowania; nauczyć się wdrażać w życie podstawy dobrego ojcostwa: zaangażowanie,  konsekwencję, znajomość dzieci i ich wychowania; zobaczyć, które potrzeby swego dziecka zaspokajamy wystarczająco, a nad zaspokojeniem których musimy jeszcze popracować; uzyskać od innych ojców feedback na temat własnych doświadczeń kontaktu z dzieckiem, poznać praktyczne metody budowy ojcowskiego planu działania.

Dobrzy ojcowie powinni trzymać się razem! Jeśli potrzebujesz wymiany doświadczeń lub pragniesz wspólnego działania na rzecz bycia lepszym tatą, to właśnie ten Ojcowski Klub jest dla Ciebie.

 

Miejsce:

Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych

Al. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk

Sala szkoleniowa – I piętro.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko