mobile
REKLAMA

Jubileusz 35lecia pracy artystycznej Urszuli

To niewiarygodne, że jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej - Urszula obchodzi w tym roku jubileusz 35-lecia pracy artystycznej! Z tej okazji  9 grudnia w Warszawie odbędzie się wielki koncert „Najlepsze 80-te” przenoszący nas w tamte lata. Idealny prezent nie tylko na Mikołajki, które już za chwilę!

Informacja prasowa
TAGI
Jubileusz 35lecia pracy artystycznej Urszuli

Urszula to jedna z najpopularniejszych wokalistek w historii polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie niezliczone przeboje, a wśród nich: „Na Sen”, „Dziś już wiem”,  „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Konik na biegunach”, „Totalna Hipnoza”, „Szał sezonowej mody”, „Malinowy król” i wiele  innych.

Koncerty w roku 2018 odbywają się w ramach jubileuszu 35-lecia działalności artystycznej Urszuli. W lutym i marcu 2018r odbyła się pierwsza część Jubileuszowej trasy koncertowej: Urszula 35-lecie- "Najlepsze 80-te”, podczas której Artystka wystąpiła między innymi w Krakowie,  Gdańsku, Szczecinie oraz Poznaniu z wyjątkowym show przenoszącym nas w lata 80 te .

Ejtisowe brzmienia zawładnęły scenami klubów w Polsce. 9 grudnia Urszula wystąpi w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta  w Warszawie w specjalnym, trwającym ponad 2 godziny koncercie! Podczas wydarzenia wystąpią przyjaciele i zaproszeni goście Artystki - Wanda Kwietniewska (Wanda i Banda ) oraz Paweł Stasiak (Papa D.). Oprócz znanych i lubianych utworów Urszuli usłyszymy również takie hity jak: „Hi Fi", "Nie będę Julią”, „O la la”, „Monaliza” , „Nietykalni”. Dodatkowo realizowane będą specjalne wizualizacje na ekranie. Możecie zrobić wyjątkowy prezent mikołajkowy swojej drugiej połowie i posłuchać na żywo ponadczasowych hitów.

 Dla zainteresowanych przygotowano specjalną strefę VIP, w której będziecie mogli spotkać się z Urszulą i jej zespołem po    jubileuszowym koncercie!

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda