mobile

Juniorki MOS Wola ze zmiennym szczęściem

Ze zmiennym szczęściem zagrały w tym tygodniu siatkarki UMKS MOS Wola Warszawa w Mazowieckiej Lidze Juniorek. Pierwsza drużyna pokonała gładko 3:0 MUKS Spartę II Warszawa, zaś kadetki występujące w wyższej kategorii wiekowej uległy 0:3 UKS Atenie Warszawa.

Marcin Kalicki
Juniorki MOS Wola ze zmiennym szczęściem

Grające na wyjeździe podopieczne duetu trenerskiego Stanisław Lizińczyk - Paulina Filipowicz nie miały problemów z pokonaniem swoich rywalek. Sparta grająca w tym spotkaniu zawodniczkami występującymi na co dzień w kategorii kadetek popełniała sporo błędów własnych, co przy skutecznej grze UMKS MOS Wola skończyło się szybką przegraną.

- Mecz ze Spartą II Warszawa nie należał do trudnych spotkań. Nie dałyśmy rozegrać się naszym przeciwniczkom, cały czas trzymałyśmy rękę na pulsie. Spotkanie potoczyło się pomyślnie i trzy punkty trafiają na nasze konto. Niedługo czeka nas spotkanie z Nike Węgrów, więc nie zwalniany tępa i pracujemy dalej - powiedziała po meczu Martyna Rozwadowska, siatkarka UMKS MOS.

MUKS Sparta II Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (14:25, 17:25, 18:25)

Wolska drużyna wystąpiła w składzie: Julia Kabala, Oliwia Kosieradzka, Emilia Kaczmarzyk, Katarzyna Kamińska, Katarzyna Mazurek, Martyna Kruszewska, Wiktoria Połosak, Sylwia Postek, Martyna Rozwadowska, Olga Sawińska.

Zupełnie inaczej potoczył się mecz kadetek UMKS MOS Wola występujących w Mazowieckiej II Lidze Juniorek. Siatkarki grające pod czujnym okiem trenera Janusza Patriaka zagrały w osłabionym składzie co było widać na boisku. Poza pierwszym setem, gdzie gospodynie próbowały nawiązać walkę z faworyzowaną ekipą gości, drużyna przyjezdnych nie pozwoliła na rozwinięcie skrzydeł młodym siatkarkom z Woli. Dla zawodniczek Ateny był to dziesiąty wygrany mecz w tym sezonie.

UMKS MOS Wola II Warszawa - UKS Atena Warszawa 0:3 (18:25, 15:25, 16:25)

Gospodynie zagrały w składzie: Maria Butryn, Zuzanna Trzpioła, Małgorzata Krupińska, Natalia Mróz, Julia Gawęda, Zuzanna Czarnocka, Daria Bukańska, Weronika Kraszewska.

Fot. MOS Wola  

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda