Juniorki UMKS MOS Wola wygrały z Radomką

Siatkarki UMKS MOS Wola II Warszawa rozegrały kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Mazowieckiej I Ligi Juniorek. Tym razem w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 rywalem warszawianek była Radomka Radom.

Podopieczne trenera Stanisława Lizińczyka tylko w pierwszym secie dały nadzieję rywalkom na dobry wynik. Partia ta wygrana przez ekipę z Woli 25:18 nie zapowiadała jeszcze tego co się stało w kolejnych minutach spotkania.

Dwie kolejne części meczu młode adeptki siatkówki z UMKS MOS Wola wygrały kolejno 25:14 i 25:10 i po niespełna godzinie gry mogły iść do szatni ciesząc się z kolejnego zwycięstwa.

UMKS MOS Wola II Warszawa - Radomka Radom 3:0 (25:18, 25:14, 25:10)

Skład UMKS MOS Wola II: Karolina Baran, Patrycja Bąk, Zuzanna Dygdoń, Julia Kabala, Maja Kaczmarczyk, Emilia Kaczmarzyk, Oliwia Kosieradzka, Małgorzata Krupińska, Wiktoria Lipka, Martyna Rozwadowska, Gabriela Rakus, Karolina Waligóra, Julia Wójciak, Julia Wydmańska.

- Radomka to klub, z którym nie miałyśmy okazji wcześniej sie zmierzyć - spotkałyśmy się pierwszy raz. Wiemy, że każdy mecz jest grą o punkty, więc z jasno wyznaczonym odgórnie celem wyszłyśmy zmotywowane na boisko. Początkowo gra nie szła nam najlepiej, ale im dłużej ciągnął się mecz, tym lepiej grałyśmy, co poskutkowało wygrana 3:0 - powiedziała po meczu specjalnie dla Informatora Stolicy Patrycja Bąk, libero UMKS MOS Wola II Warszawa.

Następne spotkanie drużyna trenera Lizińczyka rozegra 15 listopada w hali przy ul. Rogalińskiej. Rywalem UMKS MOS Wola II Warszawa będzie drugi zespół LTS Legionovii Legionowo.