mobile

Już dziś konsultacje na Pradze - Północ w sprawie M2

Trwają konsultacje społeczne przed wprowadzeniem zmian w układzie linii autobusowych związanych z otwarciem trzech stacji linii metra M2. Dziś odbędzie się spotkanie w  urzędzie dzielnicy Praga-Północ na ul. ks. I. Kłopotowskiego 15. 
 

Informacja prasowa/ fot. Paulina Krzemińska
TAGI
Już dziś konsultacje  na Pradze - Północ w sprawie M2

W drugiej połowie 2019 roku otwarte zostaną nowe stacje metra Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka. Propozycje tras autobusów Warszawskiego Transportu Publicznego po otwarciu trzech stacji metra zostały przedstawione pod koniec marca (szczegóły są tutaj). W środę 12 czerwca w godz. 17.00 – 20.00 odbedzie się spotkanie konsultacyjne w urzędzie dzielnicy Praga-Północ na ul. ks. I. Kłopotowskiego 15. Na spotkaniu będzie można usiąść przy stołach z ekspertami Zarządu Transportu Miejskiego i patrząc na mapę porozmawiać o tym, którędy powinny jeździć autobusy. Wszelkie uwagi zostaną zanotowane i posłużą do ostatecznego wytyczenia tras.

Uwagi na temat planowanych zmian można zgłaszać również drogą elektroniczną, na adres konsultacje@ztm.waw.pl . Opinie zbierane będą do niedzieli, 23 czerwca.

Źródło: ZTM Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda