mobile
REKLAMA

Już w tę niedzielę Zlot Buldogów Francuskich w Warszawie

W najbliższą niedzielę w Warszawie spotkają się właściciele, hodowcy i miłośnicy Buldogów Francuskich z całego kraju. Wszystko w ramach 21. edycji Zlotu Buldogów Francuskich – największej, imprezy kynologicznej w Polsce, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz fundacji Załoga Bulldoga. Na uczestników czeka szereg atrakcji m.in. wykłady zaproszonych gości, porady ekspertów czy konkursy. Wydarzenie wystartuje o godzinie 12 na terenie Fortu Bema, przy ulicy Waldorffa 8.

Informacja prasowa
TAGI
Już w tę niedzielę Zlot Buldogów Francuskich w Warszawie

To już 21. edycja Zlotu Buldogów Francuskich – inicjatywy, która ma na celu integrację właścicieli i sympatyków rasy, jak również edukację w zakresie odpowiedzialnego zakupu oraz adopcji Buldogów Francuskich. Organizatorzy wydarzenia liczą w tym roku na jeszcze większe zainteresowanie oraz pobicie ubiegłorocznego rekordu frekwencji. Poprzednia edycja zgromadziła aż 2 tys. osób, które pojawiły się na miejscu z ponad 700 psami! - Jako, że nasze przedsięwzięcie jest w pełni charytatywne – całkowity dochód z imprezy przeznaczamy na rzecz fundacji Załoga Bulldoga – mamy nadzieję na jeszcze większą liczbę uczestników. Im będzie nas więcej, tym więcej środków zbierzemy na potrzebujące psy. A pamiętajmy, że buldogi francuskie to rasa mocno skrzywdzona przez modę, psy często trafiające do schronisk i fundacji z pseudohodowli, które są w Polsce prawdziwą plagą – mówi Anna Kiljańczyk, organizatorka Zlotu Buldogów Francuskich.

Na Zlocie pojawią się liczni goście - weterynarze, treserzy, behawioryści, zoopsycholodzy oraz hodowcy rasy - którzy przez cały czas trwania imprezy będą prowadzić wykłady na scenie, jak również udzielać bezpłatnych porad w wyznaczonej do tego, specjalnej strefie. - Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak uczy się pies i jak z nim ćwiczyć, jak również będą mieli szansę na naukę pierwszej pomocy. Podczas wydarzenia odbędą się także liczne konkursy dla uczestników oraz ich psów – wybrany zostanie m.in. najzdolniejszy, najstarszy i najmłodszy Buldog – zapowiada Anna Kiljańczyk. Zlot jest także okazją do zapoznania się z ofertą firm sprzedających akcesoria dla czworonogów oraz ich właścicieli, takie jak: torby i ubrania z motywem buldogów, biżuteria i inne drobiazgi. Podczas wydarzenia uczestnicy będą też mieli dostęp do strefy gastronomicznej z foodtruckami i mobilną kawiarenką.

Zlot odbędzie się w najbliższą niedzielę, 8 września na terenie Fortu Bema przy ul. Waldorffa (wjazd od ul. Powązkowskiej). Wstęp na imprezę jest bezpłatny, nie obowiązują na nią wcześniejsze zapisy. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony Fundacji Załoga Bulldoga. Honorowy Patronat nad Zlotem objął Prezydent Warszawy – Rafał Trzaskowski. Z kolei Ambasadorką imprezy została Małgorzata Rozenek-Majdan – prezenterka, pisarka i osobowość telewizyjna. Więcej informacji na temat Zlotu, wraz ze szczegółowym planem wydarzenia, można znaleźć na stronie Zlotbuldogow.pl oraz na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda