mobile

Katarzyna Cichopek- od Jasełek po "M jak Miłość"

Spotkanie z Katarzyną Cichopek odbyło się w Domu Kultury Praga wczoraj o godzinie 18-tej. Aktorka odwiedziła fanów w ramach Praskich Spotkan z Kulturą.

Redakcja/ fot. Paulina Krzemińska
Katarzyna Cichopek- od Jasełek po "M jak Miłość"

Katarzyna Cichopek to znana szerokiej publiczności aktorka, tancerka, prezenterka telewizyjna i przede wszystkim, jak sama o sobie pisze - spełniona mama dwójki dzieci.

W trakcie spotkania w Domu Kultury aktorka opowiadała o tym, jak dostała się do ogniska teatralnego, gdzie zaczęła się jej przygoda z aktorstwem, a także o późniejszych castingach i pierwszych spotkaniach z reżyserami. Te- nie zawsze były przyjemne. Gdy w wieku 12-tu lat wygrała casting, szokujące dla niej było spotkanie z reżyserem, który powiedział jej, że się nie nadaje i jest za gruba. Opowiadała,że to było jej takie pierwsze zderzenie z tirem i - jako dziecko - nie wiedziała jak na to zareagować. Po tej sytuacji "obraziła się na telewizję" mówiąc, że będzie grała tylko w prawdziwych sztukach. Została przekonana jednak do pójścia na casting do "M jak Miłość". Co ciekawe - powiedziano jej, że to będzie krótka produkcja zaledwie na 20 odcinków, jednakże właśnie mija 18 lat odkąd serial pojawił się na antenie.  Nie zabrakło także opowieści z życia prywatnego- historii miłości jej i je męża, Marcina Hakiela, a także opowieści o dzieciach.

Rozmowę z Katarzyną Cichopek przeprowadził Radosław Mróz, dziennikarz radiowy i telewizyjny.
 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda