mobile
REKLAMA

Kibice Polonii Warszawa dla dzieciaków z Kozienic

Ośrodek Kibice Razem i grupa Ultras Enigma działający przy Polonii Warszawa postanowili pomóc dzieciom z Domu Dziecka w Kozienicach. Dwutygodniowa akcja zakończyła się w sobotę 23 kwietnia.

Kibice Polonii Warszawa dla dzieciaków z Kozienic

Z pozyskanych środków ze sprzedaży nakrętek i zebranych pieniędzy Kibice Razem i Ultras Enigma kupili rower górski. Ponadto kibice Polonii Warszawa przekazali trzy rowery dla podopiecznych kozienickiego Domu Dziecka. W sobotę 23 kwietnia dzieci z polonijnej Akcji Kibic odwiedzili swoich rówieśników w Kozienicach i przekazali im rowery. Po spotkaniu przy grillu, razem poszli na mecz Polonii Warszawa z Energią Kozienice.

Ogromną niespodziankę dzieciom z Domu Dziecka zrobili piłkarze Polonii, którzy po meczu przyjechali do placówki i przekazali im gadżety klubowe.

Akcja Polonistów nie jest zakończona. Tym razem zbierają na telewizor, który ma trafić na swietlicę Domu Dziecka w Kozienicach.

- Bardzo chcielibyśmy zdążyć przed 1 czerwca. Byłyby to doskonały prezent z okazji Dnia Dziecka a dzieci mogłyby oglądać występy piłkarzy podczas Euro 2016 – powiedziała Katarzyna Reszczyńska, koordynatorka Ośrodka Kibice Razem.

Ośrodek Kibice Razem prowadzony jest przez Fundację Kasi Dulnik.

Wszyscy, którzy chcą pomóc w spełnieniu marzeń dzieci mogą wpłacić pieniadze na konto - numer konta: 40 1160 2202 0000 0002 1831 8857(w tytule Dom Dziecka).

Andrzej Sitko

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda