Kolejna wygrana juniorek MOS Wola Warszawa

W hali sportowej przy ul. Rogalińskiej zawodniczki UMKS MOS Wola Warszawa podejmowały w ramach rozgrywek Mazowieckiej I Ligi Juniorek drużynę NIKE Węgrów. Gospodynie potrzebowały niewiele ponad godzinę, aby pokonać swoje rywalki.

Kibice zgromadzeni w wolskiej hali z przyjemnością oglądali dobrą grę gospodyń. Podopieczne trenera Janusza Patriaka tylko w pierwszym secie rywalki zbliżyły się do prowadzących od początku Wolanek. W dalszej fazie meczu siatkarki UMKS MOS Wola Warszawa w pełni kontrolowały przebieg spotkania osiągając bez trudu kilkupunktową przewagę. Cała drużyna zagrała bardzo dobre spotkanie i zasłużenie pokonała ekipę NIKE.

UMKS MOS Wola Warszawa - NIKE Węgrów 3:0 (25:22, 25:13, 25:15)

Skład UMKS MOS Wola: Zuzanna Ludynia, Natalia Marek, Weronika Kraszewska, Sylwia Postek, Julia Chadała, Amelia Malec, Beata Szewczyk, Zuzanna Gruszczyńska, Paulina Bochenek, Wiktoria Połosak.

Specjalnie dla Informatora Stolicy spotkanie podsumowały zawodniczki z Woli. - Mecz z Nike Węgrów przebiegł bez żadnych niespodzianek. Pod koniec pierwszego seta miałyśmy małe problemy z przyjęciem, mimo to cały mecz był pod kontrolą. Nasz kapitan ciągnął naszą grę i w trudnym momencie nas motywował - powiedziała Wiktoria Połosak. - Mecz z Węgrowem był w stu procentach pod naszą kontrolą, grałyśmy pewnie co pozwalało trenerowi na różnorodne zmiany. Coraz lepiej gramy jako drużyna, zgrywamy się, gramy lepiej w bloku i obronie. Wszystko idzie w dobrym kierunku - dodała Sylwia Postek.

- Na boisko weszłyśmy zmotywowane. Do dwudziestego punktu w pierwszym secie nasza gra była bezbłędna pod każdym względem, ale po zmianach jakie dokonał trener „zatrzymałyśmy się". Na szczęście wygrałyśmy tego seta po powrotnych zmianach. Reszta gry szła nam gładko. Ale nie ignorowałyśmy przeciwnika - podkreśla Amelia Malec.

Kolejny mecz w ramach rozgrywek Mazowieckiej I Ligi Juniorek siatkarki UMKS MOS Wola rozegrają w piątek, 26 października. O godz. 17:00 zmierzą się w Radomiu z miejscową Radomką.