mobile

Koncert „Gramy dla Europy” zakończony sukcesem

Na Stadionie Narodowym we wtorkowy wieczór odbył się koncert z okazji 15 lecia Polski w Unii Europejskiej.

Katarzyna Bastrzyk
TAGI
Koncert „Gramy dla Europy” zakończony sukcesem

Z inicjatywy Narodowego Centrum Kultury i Dziedzictwa Narodowego powstało niezwykle wydarzenie. Kilkudziesięciu  artystów pojawiło się by wspólnie przezywać ten szczególny dla Polski czas kiedy dołączyła do innych państw europejskich. 

Na scenie pojawili się między innymi Zakopower, grając utwór „Pójdę boso”, który mocno rozkręcił publiczność gromadzoną na stadionie. 

Pojawiła się tez melancholijna Margaret ze swoim hitem, jedynym dotąd w języku polskim „Byle jak”, a także nowym singlem zwiastującym płytę. 

„Warszawo, jesteście super!” - powiedziała wzruszona.

Najdłużej bez wątpienia zagrała Daria Zawiałow, która najpierw zaśpiewała sama trzy piosenki, m.in. „Sznurówka” . Następnie dołączył do niej charyzmatyczny Muniek Staszczyk i wykonali  wspólnie „Kundel  Bury”. 

Bovska zaprezentowała swoj największy przebój „Kaktus”, który śpiewał cały stadion i utwór zwiastujący najnowsza płytę „Kimchi”.

„Świetna  zabawa, fajnie, ze zorganizowali taki koncert. Przyjechała do mnie koleżanka z innego miasta i postanowiłyśmy przyjść, bo to ciekawa forma historii połączonej z muzyką”- powiedziała nam Klaudia, która uczestniczyła w zabawie.

Wystąpił tez Dawid Kwiatkowski, który z pewnością miał największą liczbę fanów pod sceną, grając numery „Jesteś” i „Kochaj mnie”. 

Oprócz nich na scenie pojawili się tez tacy artyści jak Enej, Sylwia Grzeszczak, Kamil Bednarek, Kortez, IRA i wielu innych. 

Koncert na pewno wszyscy zgromadzeni zaliczyli do udanych, szczególnie, ze zabawa trwała do późna, a następnego dnia był dzień wolny. Nikt szybko wracać do domu nie chciał, teraz pozostaje czekać na kolejną edycję koncertu.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda