mobile
REKLAMA

Konferencja prasowa - Budowa S2 Puławska-Lubelska

27. lutego o godz. 12.00 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów przy Alei KEN 61, odbędzie się konferencja poświęcona budowie drogi S2 Puławska-Lubelska i zmian w organizacji ruchu na skrzyżowaniu Alei KEN i ulicy Płaskowickiej.

Urząd Dzielnicy Ursynów
Konferencja prasowa - Budowa S2 Puławska-Lubelska

W konferencji wezmą udział przedstawiciele Urzędu Dzielnicy Ursynów, przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz reprezentanci firmy Egis, którzy nadzorować będą inwestycję, oraz firma Astaldi, będąca wykonawcą robót.

Spotkanie zainauguruje Burmistrz Dzielnicy Ursynów – Robert Kempa. Zanim inwestycja zostanie przedstawiona, na jej temat wypowie się Marian Gołoś - dyrektor Oddziału GDDKiA w Warszawie. O przedsięwzięciu mówić będzie przedstawiciel Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie, który jest inżynierem Kontraktu. Po powyższym wystąpieniu nastąpi prezentacja zakresu i harmonogramu prac i zmian w ruchu drogowym, o których opowie wykonawca robót. Po konferencji będzie miała miejsce otwarta dyskusja. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców do aktywnego udziału w konferencji, po której odbędzie się dyskusja.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko