mobile
REKLAMA

Koniec sezonu w Kuźni Kulturalnej, tuż, tuż!

Kuźnia Kulturalna w Wilanowie to wyjątkowe miejsce, w którym poezja łączy się z muzyką, kabaretem i wybornym jedzeniem. Mijające półrocze, tak jak poprzednie, obfitowało w wiele premierowych wydarzeń, z których najciekawszymi były koncerty: zespołu IRA, Edyty Geppert, Anity Lipnickiej, Urszuli Dudziak czy Małgorzaty Ostrowskiej.

Redakcja
TAGI
Koniec sezonu w Kuźni Kulturalnej, tuż, tuż!

Bilety na połowę czerwcowych wydarzeń zostały już wyprzedane. Przedstawiamy niektóre koncerty, na które można jeszcze zdobyć wejściówki:
Do Kuźni wraca obdarzony niepowtarzalnym głosem Marek Dyjak. Już 5 czerwca artysta zagra koncert promujący jego najnowszą płytę „Pierwszy śnieg”. Wokalista nawiązuje w niej do swoich korzeni, pięknej poezji i muzyki w molowej tonacji. Dyjak zaśpiewa teksty Mirosława Czyżykiewicza, Jana Kondraka, Jacka Musiatowicza i Roberta Kasprzyckiego, w których można znaleźć bezpośrednie odniesienia do ostatnich wydarzeń z jego życia. 
Z kolei 7 czerwca dużą dawkę śmiechu zapewni Kabaret Młodych Panów swoim premierowym programem BOGOWIE. Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy - sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny występu. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. [...] Ten spektakl nie załatwi Twoich spraw, ale da Ci wskazówki, da Ci wiarę, da Ci siłę. - zdradzają artyści.
Grupy MoCarta nie trzeba przedstawiać fanom Kuźni Kulturalnej. Zespół wraca do Wilanowa jak bumerang i za każdym razem zachwyca swoimi występami. Jubileuszowy program Dzieła wybrane z dwudziestu lat zostanie przedstawiony 20 czerwca. Na koncercie usłyszycie najważniejsze utwory z całego okresu działalności kwartetu. Muzycy opowiedzą również parę anegdot ze swojego artystycznego życia oraz zaprezentują kilka nowych kompozycji. 
Początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć – mówi Piotr Bałtroczyk. Artysta swoim występem połączy kończące się półrocze z następnym - 20 lipca satyryk zaprezentuje na scenie Kuźni Kulturalnej kolejną wersję opowieści Mężczyzna z kijowym peselem. 

Więcej informacji na www.kuzniakulturalna.pl oraz www.facebook.com/kuzniakulturalna

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko