mobile

Konkurs! Wygraj wejściówkę do escape roomu Zaginionego dziennikarza śledczego!

Razem z firmą Lost Rooms zapraszamy do udziału w konkursie. Do wygrania wejściówka (nr 6) do pokoju „Zaginionego dziennikarza śledczego”.

Redakcja
Konkurs! Wygraj wejściówkę do escape roomu Zaginionego dziennikarza śledczego!

Historia "Zaginionego dziennikarza śledczego" - to dosłownie podróż w czasie do klimatu lat '90, kiedy rządziła mafia, walkmany i klapki Kubota. Przed Wami nieszablonowe zagadki, fabuła, której kolejne elementy łączą się ze sobą w trakcie gry. I nie lada wyzwanie: dotarcie do szokującego odkrycia dziennikarza. A wszystko to podczas nieliniowej rozgrywki.

Zasady konkursu:

Co trzeba zrobić?

Napisz w komentarzu, „dlaczego właśnie Ty chcesz wygrać wejściówkę do escape roomu Zaginionego dziennikarza śledczego

Odpowiedzi można udzielać do dnia 19.08.2018 do godziny 23:59.

Wyłonieni zwycięzcy zostaną opublikowani dnia 20.08.2018 roku.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem portalu Informator Stolicy pod adresem https://informator-stolicy.pl
2. Organizatorem konkursu jest firma P&D Idea zwana dalej „Organizatorem”.
3. Konkurs zostanie przeprowadzony przez Organizatora na stronie www prowadzonej przez Organizatora pod adresem URL: https://informator-stolicy.pl zwanym dalej „Portalem”, w dniach od 09.08.2018 do 19.08.2018 roku, do godz. 23:59.
4. Przystępując do konkursu, poprzez wysłanie zgłoszenia – uczestnik akceptuje postanowienia regulaminu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w Konkursie.
5. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora. Wszelkie dane osobowe i informacje przekazywane przez uczestników w ramach Konkursu powierzane są Organizatorowi.
6. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 2009, Nr 201, poz. 1540 ze zm.) i nie podlega rygorom określonym w w/w ustawie.
7. Udział w Konkursie jest dobrowolny i nieodpłatny.
8 Prawo udziału w Konkursie przysługuje osobom, które spełniają warunki uczestnictwa w konkursie, wskazane w treści Regulaminu i nie podlegają wykluczeniu z udziału w Konkursie, zgodnie z treścią Regulaminu.
9. W Konkursie może wziąć udział osoba fizyczna, która: posiada miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polski; posiada pełną zdolność do czynności prawnych albo ograniczoną zdolność do czynności prawnych i uzyskała zgodę rodzica lub opiekuna prawnego (przedstawiciela ustawowego) na udział w Konkursie na zasadach określonych w Regulaminie; zapoznała się z treścią Regulaminu i zaakceptowała jego postanowienia; opublikowała w Okresie Trwania Konkursu na Portalu przynajmniej jedno Zgłoszenie Konkursowe swojego autorstwa.
10. Zgłoszenie Konkursowe polega na umieszczeniu w terminie od 09.08.2018 do 19.08.2018 roku, do godz. 23:59 komentarza z odpowiedzią „dlaczego właśnie Ty chcesz wygrać wejściówkę do escape roomu Zaginionego dziennikarza śledczegopod danym wpisem konkursowym umieszczonym na Portalu.
11. Zgłoszenia Konkursowe nie mogą zawierać treści wulgarnych, obelżywych, nieobyczajnych, dyskryminujących, obrażających uczucia religijne lub w inny sposób sprzecznych z prawem lub zasadami współżycia społecznego.
12. Po zakończeniu Konkursu Komisja Konkursowa wyłoni Laureata Konkursu – autora najciekawszego Zgłoszenia Konkursowego według oceny Komisji Konkursowej.
13. Przy ocenie Zgłoszeń Konkursowych Komisja Konkursowa będzie brała pod uwagę następujące kryteria: oryginalna i nietuzinkowa odpowiedź.
14. Prawidłowe przeprowadzenie Konkursu i wyłonienie Laureata Konkursu zapewnia Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z 3 osób. W skład Komisji Konkursowej wchodzą osoby ze strony Organizatora.
15. Laureat Konkursu zostanie wyłoniony i ogłoszony na Portalu dnia 20.08.2018 roku. Publikacji, o której mowa będzie podlegała nazwa użytkownika Laureata Konkursu.
16. Laureat Konkursu zobowiązany jest w ciągu 6 (sześciu) godzin od momentu ogłoszenia wyniku konkursu przesłać wiadomość do Organizatora Konkursu.

17. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany Regulaminu, o ile nie pogorszy ona warunków uczestnictwa w Konkursie. Zmiana wchodzi w życie z chwilą jej publikacji na Portalu.
18. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji, czy Uczestnicy spełniają warunki określone w Regulaminie.
19. Niniejszy Regulamin oraz jego zmiany wchodzą w życie z chwilą ich ogłoszenia na Portalu.

20. W przypadku, gdy Laureat Konkursu zrezygnuje lub nie zgłosi się po odbiór nagrody, w ciągu 2 dni od ogłoszenia wyniku Konkursu, trafia ona ponownie do puli nagród konkursowych Informatora Stolicy.

 

Czym jest Live Escape Room?

Escape room to fenomenalna gra przeniesiona z popularnej zabawy online do świata rzeczywistego! Jej ewolucja przejdzie Wasze najśmielsze wyobrażenia, gdyż gracz sprzed ekranu monitora zostaje osobiście wrzucony w wir wydarzeń i sam musi rozwikłać zagadki, by wydostać się z pokoju. Zagadki to jednak nie wszystko, co może Was tam spotkać, gdyż scenarzyści pokoi wpadli jeszcze na pomysł, by dodać gry zręcznościowe oraz określony czas na wydostanie się z tarapatów. I to właśnie nieubłaganie uciekający czas będzie Waszym największym wrogiem, przeciwnikiem bez litości.

Pokoje, jakie można zarezerwować, są tak mocno zróżnicowane pod kątem scenariuszy, by przy każdej nowej wizycie gracz mógł odczuwać nowe wrażenia. I tak możecie trafić do intrygującego pokoju pełnego tajemnic, strasznego - dla osób o mocnych nerwach, czy typowo przygodowego - dla miłośników filmowego Indiana Jonesa czy wirtualnej Lary Croft. Pokoje można podzielić jeszcze według takich parametrów jak cena - od około 70 zł w górę, czas - od 45 minut, liczba osób - od 1 osoby, poziom trudności - od łatwego. Taki repertuar w zupełności wystarczy, by wybrać opcję na rozrywkę dla pojedynczej osoby lub kilkuosobowej grupy.

Tego rodzaju zabawa to również bardzo dobry pomysł na imprezę firmową, czy integracyjne spotkanie pracowników. Wiele zagadek znajdujących się w pokojach wymaga od graczy pracy zespołowej i dobrej komunikacji pomiędzy osobami, więc jest to świetne połączenie zabawy ze szkoleniem, które może przełożyć się na lepsze wyniki w miejscu pracy. Nie mniejszą frajdę ucieczka z pokoju sprawia dobrym znajomym, którzy chcą spróbować czegoś nowatorskiego. Dobry kontakt i znajomość drugiego gracza może znacznie przyspieszyć czas rozwikłania zagadek.

Ucieczka z pokoju to przede wszystkim wysilanie szarych komórek, zdolność analitycznego myślenia, kreatywność i szybkie kojarzenie wskazówek. Nie można jednak zapominać o elementach zręcznościowych, które także mogą się pojawić w grze. To może być jednak idealny moment na krótki odpoczynek przed kolejną trudną zagadką, która będzie wymagać intensywnego myślenia. Escape room to po prostu bogata mieszanka różnych mini gier, których zadaniem jest doprowadzenie gracza do celu, czyli ucieczki z pokoju, przed wyznaczonym czasem.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda