mobile

Kroi się kulinarna rewolucja. Zostań ambasadorem JustChopped

Przygotowanie oryginalnej potrawy bez konieczności biegania po sklepach? Teraz to możliwe! Wszystko dzięki JustChopped - usłudze, w ramach której klienci otrzymują zestawy składników do samodzielnego gotowania. Firma działa na polskim rynku od 2016 roku, a teraz powiększa grono swoich właścicieli. Ty również możesz nim zostać – wystarczy kupić akcje JustChopped za pośrednictwem platformy crowdfundingowej Beesfund.com.
 

inf. pras.
Kroi się kulinarna rewolucja. Zostań ambasadorem JustChopped

JustChopped to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, dzięki której gotowanie staje się łatwiejsze, a potrawy bardziej urozmaicone. Firma powstała z myślą o osobach, które lubią gotować i odkrywać nowe smaki bez tracenia czasu na zakupy czy szukanie inspiracji kulinarnych. W swojej ofercie posiada gotowe zestawy składników wraz z przepisem do samodzielnego przygotowania. Każdy zestaw zawiera starannie odmierzone, najwyższej jakości składniki od lokalnych dostawców, a także autorski przepis szefa kuchni Bartłomieja Kuzianika, laureata II edycji programu TopChef i czapki żółtego przewodnika Gault&Millau. Jak to działa w praktyce?Czerpać radość z gotowania

Gotowanie sprawia wiele radości – zwłaszcza, jeśli przygotowywane dania smakują znajomym i rodzinie. Nie zawsze jednak w domu znajdują się produkty, dzięki którym można przygotować oryginale danie. JustChopped umożliwia przygotowanie potraw bez spędzania wielu godzin w sklepach czy umiejętności masterchefa. – Zestawy JustChopped występują w wersjach dla dwóch osób oraz dla rodziny 2+2. Dania można zamówić najpóźniej na 48h przed planowanym terminem dostawy za pośrednictwem strony justchopped.pl, po czym wybrane zestawy dostarczane są pod wskazany adres do domu lub pracy – mówi Borys Baran z JustChopped. Na uwagę zasługuje także urozmaicona oferta firmy. – Co tydzień w menu jest do wyboru 8 dań, z których 4 jest nowych, a 4 to najpopularniejsze z minionego tygodnia. W każdym menu dostępne są opcje mięsne i jarskie, a już wkrótce pojawią się także dania wegańskie. Czas przygotowania potrawy jest uzależniony od stopnia trudności i trwa od 25 do 60 minut – dodaje Borys Baran.

Przyłącz się do kulinarnej rewolucji

JustChopped to prawdziwa rewolucja kulinarna, która na dobre objęła już Poznań, Warszawę, Kraków, Łódź i Katowice. Twórcy firmy nie zwalniają tempa i planują rozszerzyć działalność na kolejne miasta. Jeśli gotowanie to Twoja pasja – już dziś zostań ambasadorem firmy. W tym celu pomysłodawcy JustChopped wyemitowali za pośrednictwem platformy crowdfundingowej Beesfund.com 14 tys. akcji o łącznej wartości 420 tys. zł. Cena jednej akcji to 30 zł. W zależności od liczby zakupionych akcji dla kupujących przewidziane są: udział w przyszłych zyskach i walnym zgromadzeniu akcjonariuszy, powitalny zestaw JustChopped, powitalny zestaw JustChopped premium, pakiet powitalnych akcesoriów szefa kuchni lub wysokiej jakości nóż szefa kuchni. 

Właściciele JustChopped zapraszają do udziału w akcji i odwiedzenia strony www.akcja.justchopped.pl. Akcja potrwa do 10 lipca lub do momentu wykupienia wszystkich akcji. 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda