mobile
REKLAMA

Księżna i Książę w Warszawie

W dniach 17-19 lipca 2017 roku wizytę w Polsce złoży Jego Królewska Wysokość William Książę Cambridge i Jej Królewska Wysokość Catherine Księżna Cambridge. To pierwsza wizyta pary w Polsce.

Redakcja
TAGI
Księżna i Książę w Warszawie

Księżna i Książę rozpoczną swoją wizytę w Warszawie. O godzinie 14.00 będzie miało miejsce powitanie Pary Książęcej na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę i Małżonkę Agatę Kornhauser-Dudę. Po uroczystym przywitaniu Para Książęca uda się na śniadanie wydawane przez Prezydenta RP i Małżonkę w Białej Sali pałacu prezydenckiego, które zostanie zwieńczone spacerem po ogrodach prezydenckich. Po spotkaniu z Parą Prezydencką, Księżna i Książę będą mieli okazję obejrzeć pomnik Adama Mickiewicza, a następnie zwiedzą Muzeum Powstania Warszawskiego. Wizyta monarchów zostanie zwieńczona przyjęciem wydanym przez Ambasadę Brytyjską z okazji Urodzin Królowej Elżbiety II.

Ze względu na wizytę, autobusy jadące zwykle przez krakowskie przedmieście zostaną przekierowane na objazd przez pl. Piłsudskiego.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko