mobile
REKLAMA

KSW 31 – Transmisja gali KSW po raz pierwszy na wielkim ekranie

Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce będzie transmitowała galę KSW 31. W walkach wieczoru wystąpią największe gwiazdy Federacji: najsilniejszy zawodnik MMA na świecie Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, mistrz KSW w wadze średniej Michał „Cipao” Materla, mistrz KSW w wadze ciężkiej Karol „Coco” Bedorf, legenda polskiego MMA Tomasz „Gorilla” Drwal oraz mistrz KSW w wadze lekkiej Maciej „Irokez” Jewtuszko. Gala KSW 31 już 23 maja w 11 kinach sieci Multikino.

TAGI
KSW 31 – Transmisja gali KSW po raz pierwszy na wielkim ekranie

W sobotę 23 maja Multikino i Federacja KSW zapraszają wszystkich fanów MMA na transmisję gali KSW 31 na wielkim ekranie w  11 kinach sieci Multikino!

Największa organizacja MMA w Europie – Federacja KSW zorganizuje kolejne wydarzenie na Pomorzu. KSW 31 odbędzie się w Ergo Arenie. Gdańsko-sopocka hala gościła już Federację KSW kilkakrotnie podczas pamiętanych gal KSW 16, KSW 20, KSW 23 i ubiegłorocznej KSW 27: Cage Time. 

W walkach wieczoru KSW 31 wystąpią największe gwiazdy Federacji: najsilniejszy zawodnik MMA na świecie Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, mistrz KSW w wadze średniej Michał „Cipao” Materla, mistrz KSW w wadze ciężkiej Karol „Coco” Bedorf, legenda polskiego MMA Tomasz „Gorilla” Drwal oraz mistrz KSW w wadze lekkiej Maciej „Irokez” Jewtuszko. 

Dla Mariusz Pudzianowskiego (8-3, 2 KO, 2 Sub) będzie to już dwunasty pojedynek na zasadach MMA. Były strongman konsekwentnie buduje swoją pozycję w nowym dla siebie dziedzinie sportu i jest już o krok od najwyższych celów w królewskiej kategorii. 

W Ergo Arenie po raz kolejny wystąpi też autor najlepszych walk w historii polskiego MMA, najwaleczniejszy zawodnik nad Wisłą Michał Materla (21-4, 3 KO, 12 Sub). Posiadacz tytułu w kategorii średniej już po raz piętnasty wystąpi dla Federacji KSW i na pewno dostarczy fanom niezapomnianych wrażeń. 

Kolejną atrakcją w wadze ciężkiej podczas KSW 31 będzie występ Karola Bedorfa (11-2, 3 KO, 3 Sub). Reprezentant Berserkers Team Szczecin i Ankos Zapasy Poznań w Trójmieście stanie do kolejnej obrony tytułu w królewskiej kategorii. 

Na majowej gali w klatce KSW po raz pierwszy pojawi się jeden z najlepszych zawodników w historii polskiego MMA Tomasz Drwal (21-4-1, 12 KO, 6 Sub). Zawodnik z Krakowa w grudniu miał walczyć z Mamedem Khalidovem, ale wtedy z występu na KSW 29 wyeliminował go uraz kręgosłupa. Zanim dojdzie do jego oczekiwanego pojedynku z wracającym do zdrowia olsztynianinem, Drwal pojawi się na majowej gali. 

Jeden z najefektowniej walczących zawodników KSW Maciej Jewtuszko (11-2, 6 KO, 5 Sub) również wystąpi na KSW 31. Popularny „Irokez” powróci do klatki KSW po nokaucie wieczoru, który zafundował Vaso Bakocevicowi na szczecińskiej gali KSW 28. 

Transmisja gali KSW 31 odbędzie się 23 maja o 19:00 w 11 kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Sopot, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów oraz Wrocław Arkady Wrocławskie.

 

Czas trwania: Gala może trwać do ok 24:00

Bilety: 40 zł

Sugerowany wiek: 18 lat

Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl                                                                                                                  

Organizator: Multikino S.A.

Producent: Federacja KSW

Transmisja online w HD dzięki KSWTV.COM

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda