mobile

Lato w mieście 2019

Rusza kolejna edycja wakacyjnego programu "Lato w Mieście" dla warszawskich uczniów. Rejestracja na zajęcia potrwa do 30 kwietnia.

Redakcja / fot. pixabay
Lato w mieście 2019

W ramach programu "Lato w Mieście" w Wakacyjnych Placówkach Edukacyjnych, funkcjonujących przez pięć dni w tygodniu, w godz. od 7.00-8.00 do 16.00-17.00, zaplanowano m.in. zajęcia sportowe, edukacyjne, muzyczne, plastyczne oraz aktywności poza placówką - wycieczki, seanse filmowe, spektakle teatralne, lekcje muzealne oraz spotkania z ciekawymi ludźmi.

Program realizowany będzie od 24 czerwca do 30 sierpnia 2019 r. Rekrutacja za pomocą formularza znajdującego się tutaj, rozpocznie się 18 kwietnia 2019 r. o godzinie 12.00  i potrwa do 30 kwietnia 2019 r. do godziny 12.00. Nazwy i adresy szkół, w których zaplanowano program „Lato w Mieście” 2019 znajdują się tutaj.

Z programu mogą korzystać uczniowie posiadający legitymację szkolną jednej z warszawskich szkół lub mający stałe miejsce zamieszkania w Warszawie. Podobnie jak w latach ubiegłych udział jest bezpłatny, a pobierana zostaje jedynie opłata za wyżywienie w wysokości 7 zł za dwa posiłki dziennie, w tym jeden ciepły. 

źródło: edukacja.warszawa.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda