mobile
REKLAMA

Legia jednak odwoła się od decyzji UEFA

Oprawa meczu Legii Warszawa z Astaną, którą kibice stołecznego klubu zorganizowali z okazji obchodów 73. rocznicy Powstania Warszawskiego, odbiła się szerokim echem. Kontrowersje wzbudzał zarówno przekaz oprawy, jak i sam fakt, że nie dotyczyła ona bezpośrednio wydarzenia sportowego.

Redakcja
TAGI
Legia jednak odwoła się od decyzji UEFA

Kiedy w ubiegłym tygodniu UEFA nałożyła karę na klub, władze Legii zapowiedziały, że obędą odwoływać się od tej decyzji, jednak w momencie, gdy udało się zebrać – za pomocą kibicowskich składek – 90 % sumy (362 961  zł), Legia zmieniła zdanie. W akcji wzięło udział ponad 9600 kibiców stołecznego klubu.


„W związku z wieloma deklaracjami przekazywania środków na opłacenie kary nałożonej na Legię Warszawa przez UEFA po meczu z FK Astana informujemy, że klub nie będzie się odwoływał od decyzji i zapłaci karę w wysokości 35 tys. euro” – poinformowała Legia Warszawa. „Jednocześnie informujemy, że wszystkie środki przekazane klubowi w związku z nałożoną karą, zostaną w całości przekazane organizacjom wspierającym pamięć i weteranów Powstania Warszawskiego, za pośrednictwem Fundacji Legii” – zapowiadają władze klubu.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko