mobile
REKLAMA

Linia Z-3 w szczycie kursuje częściej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów Zarząd Transportu Miejskiego w godzinach porannego i popołudniowego szczytu uruchomił dodatkowe kursy linii autobusowej Z-3.

ZTM Warszawa
TAGI
Linia Z-3 w szczycie kursuje częściej

Ta decyzja została podjęta po przeprowadzeniu analiz natężenia ruchu. Więcej autobusów ma ułatwić pasażerom dojazd do pracy i powrót do domu. W godzinach porannego i popołudniowego szczytu realizowane są dodatkowe kursy. Na trasy wyjeżdżają cztery dodatkowe brygady, nie ujęte w rozkładzie jazdy.

Autobusy linii Z-3 na odcinku Dworzec Wileński - Wawrzyszewska podjeżdżają wtedy z częstotliwością co około pięć minut. Taka zmiana potrwa do piątku 30 czerwca.

Linia zastępcza została uruchomiona w celu zapewnienia dogodnej komunikacji po tym, jak z powodu remontu trambuspasa na trasie W-Z, prac na ulicy Targowej oraz remontu na ulicy Obozowej, zmienione zostały trasy tramwajów: 4, 18, 20, 23 i 26.

Linia Z-3 kursuje na trasie:

WAWRZYSZEWSKA – Obozowa – Młynarska – al. Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – al. Solidarności – Targowa – Kijowska – DW. WSCHODNI /KIJOWSKA/

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko