mobile

Listopadowy weekend z wyścigami konnymi

Najważniejszymi wyścigami nadchodzącej dwudniówki na Torze Służewiec będą gonitwy imienne przeznaczone dla młodych koni arabskich. Łącznie w ciągu dwóch dni rozegranych zostanie 16 gonitw, po 8 w sobotę i w niedzielę.

Redakcja/ fot. pixabay
Listopadowy weekend z wyścigami konnymi

W rywalizacji o Nagrodę Sasanki (niedziela, godz. 11:30) na starcie stanie pięć klaczy. Zdecydowaną faworytką będzie utalentowana Mina Maia. Oprócz niej do startu zgłoszono 3 klacze z Janowa: Severina, Brasilia i Adelita oraz trenowana we Wrocławiu Palloma. Liczniej obsadzony będzie wyścig o Nagrodę Wojsława (sobota, godz. 13:30), w którym spotka się 10 trzylatków. Tutaj faworytem ekspertów jest Parsek, ale nieźle prezentuje się też jego towarzysz stajenny Elazer. W gronie kandydatów do czołowych miejsc należy wymienić także Echę Wadi, Letusa JR i Febristę.

Ponadto w niedzielnym programie znalazł się szósty w tym sezonie na Służewcu wyścig uczniowski (niedziela, godz. 12:00). W tym biegu najwyżej będą stały notowania trzyletniej Karen, na której pojedzie starsza uczennica Joanna Balcerska. Groźne mogą okazać się Story of My Life oraz najstarsza w stawce Amoreena. Natomiast na Banja Luce pojedzie prowadząca w czempionacie młodych jeźdźców Martyna Sommer.

Bilety wstępu od 5 zł.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda