mobile

Łukasz Wiese siatkarzem ONICO Warszawa!

Drużyna ONICO Warszawa nie zwalnia tempa przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. Wczoraj kontrakt ze stołeczną drużyną podpisał Łukasz Wiese. To już szósty siatkarz, który dołączył w tym roku do ekipy Stéphane'a Antigi.

Marcin Kalicki
Łukasz Wiese siatkarzem ONICO Warszawa!

Wiese urodził się 24 marca 1993 roku. Karierę siatkarską rozpoczął w Bydgoszczy, gdzie reprezentował barwy Delecty w rozgrywkach Młodej Ligi. W latach 2012-2016 był siatkarzem występującej w PlusLidze Łuczniczce Bydgoszcz. Kolejny sezon spędził na Mazowszu w Cerrad Czarnych Radom, skąd przeniósł się do SK Posojilnicy Aich/Dob. Z austriackim klubem sięgnął w obecnym sezonie po mistrzostwo, dotarł także do 1/8 Pucharu CEV.

- Bardzo cieszę się z powrotu do PlusLigi. Transfer do stołecznego klubu to dla mnie bardzo duży krok do przodu. W Warszawie czekają mnie duże wyzwania, a głównym celem będzie dobry wynik sportowy - zakomunikował Łukasz Wiese, nowy przyjmujący ONICO.

Wcześniej kontrakt z zespołem ze stolicy podpisali Piotr Łukasik, Dominik Jaglarski, Rafael Araujo, Graham Vigrass i Mateusz Janikowski.

Fot. ONICO Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko