mobile
REKLAMA

Łukasz Wiese siatkarzem ONICO Warszawa!

Drużyna ONICO Warszawa nie zwalnia tempa przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. Wczoraj kontrakt ze stołeczną drużyną podpisał Łukasz Wiese. To już szósty siatkarz, który dołączył w tym roku do ekipy Stéphane'a Antigi.

Marcin Kalicki
Łukasz Wiese siatkarzem ONICO Warszawa!

Wiese urodził się 24 marca 1993 roku. Karierę siatkarską rozpoczął w Bydgoszczy, gdzie reprezentował barwy Delecty w rozgrywkach Młodej Ligi. W latach 2012-2016 był siatkarzem występującej w PlusLidze Łuczniczce Bydgoszcz. Kolejny sezon spędził na Mazowszu w Cerrad Czarnych Radom, skąd przeniósł się do SK Posojilnicy Aich/Dob. Z austriackim klubem sięgnął w obecnym sezonie po mistrzostwo, dotarł także do 1/8 Pucharu CEV.

- Bardzo cieszę się z powrotu do PlusLigi. Transfer do stołecznego klubu to dla mnie bardzo duży krok do przodu. W Warszawie czekają mnie duże wyzwania, a głównym celem będzie dobry wynik sportowy - zakomunikował Łukasz Wiese, nowy przyjmujący ONICO.

Wcześniej kontrakt z zespołem ze stolicy podpisali Piotr Łukasik, Dominik Jaglarski, Rafael Araujo, Graham Vigrass i Mateusz Janikowski.

Fot. ONICO Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko