mobile
REKLAMA

Mała moda na Bielanach

Mellby to sklep z odzieżą dziecięcą, który niedawno pojawił się na modowej mapie Bielan. Mellby jest marką stworzoną dla dzieci ceniących sobie indywidualny styl, pewność siebie i oryginalność. W ofercie znajdziemy odzież dla dzieci w wieku od niemowląt do ok. 10 lat (rozmiary 62 - 134cm).

TAGI
Mała moda na Bielanach

Artykuł Sponsorowany

Niepowtarzalny klimat

Sklep Mellby wyróżnia miła i spokojna atmosfera sklepu, która umożliwia zrobienie zakupów w komfortowy sposób, dzięki czemu można tam spędzić odpowiednio dużo czasu i w spokoju obejrzeć, przymierzyć i wybrać interesujący nas produkt. Sklep jest także przystosowany do poruszania się po nim z wózkiem dziecięcym.

Markowa odzież

Asortyment sklepu różni się znacznie od tego co możemy znaleźć w dowolnej „sieciówce” w galeriach handlowych. Mellby oferuje głównie ubrania hiszpańskiej firmy Mayoral, która od ponad 70 lat jest obecna w tej branży i charakteryzuje się bardzo wysoką jakością jak również wyjątkowym designem. Ponadto znajdziemy tu produkty polskiej marki Titot - producenta papci dla dzieci (taki rodzaj kapci do nauki chodzenia wykonane z najlepszych jakości materiałów jak minky, zamsz czy bambus). Znajdziemy tu również produkty firmy Angel's Face produkującej zjawiskowe spódniczki tutu. W Mellby swoje miejsce znalazły również jedyne w swoim rodzaju ozdoby do włosów i inne dodatki firmy Momilio, wykonane ręcznie, z niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół, z materiałów najwyższej jakości. Ofertę uzupełniają jeszcze polski producent czapek Broel, jak również niemiecka marka Maximo.

Po sąsiedzku

A zatem nie trzeba już tracić czasu i nerwów w zatłoczonych centrach handlowych. Można przyjść „po sąsiedzku” do zaprzyjaźnionego sklepu Mellby i wybrać wytrzymałe, ładne i do tego modne ubranie dla swojej pociechy.

W butiku mamy również kącik dla dzieci gdzie maluchy znajdą coś ciekawego a rodzice w spokoju mogą zrobić zakupy.

Zapraszamy

 

ul. Sokratesa 9

Bielany

tel. 722 310 310

 

 

 

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda