mobile

Mazovia Premium – ogólnopolskie zawody w skokach przez przeszkody, konkursy regionalne i konkursy dla młodych koni!

W dniach 26-29 lipca, w ośrodku jeździeckim Farma Sielanka, odbędą się Zawody Ogólnopolskie w Skokach przez Przeszkody. Impreza o randze dwóch gwiazdek jest jednym z najważniejszych wydarzeń polskich sportów hippicznych w okresie wakacyjnym i drugim, obok wrześniowego Finału Mazovia Equi Cup, który odbędzie się w popularnej Sielance.

Informacja prasowa
Mazovia Premium – ogólnopolskie zawody w skokach przez przeszkody, konkursy regionalne i konkursy dla młodych koni!

Podczas czterodniowych zawodów, widzowie obejrzą występy najlepszych zawodników w Polsce. Na parkurze pojawi się łącznie ponad 200 koni, które wezmą udział w 30 konkursach. Szczególnie interesująca, pod względem poziomu sportowego i potężnej dawki emocji będzie niedziela, kiedy to odbędą się: Finał Małej Rundy, Finał Średniej Rundy i ostatni konkurs - GRAND PRIX. Łączna pula nagród finansowych w Zawodach Ogólnopolskich Mazovia Premium wynosi aż 48.000 złotych. W ich trakcie zostaną rozegrane również eliminacje dla koni 4-letnich do Mistrzostw Polski Młodych Koni, runda młodych koni 5 i 6 letnich oraz zawody regionalne, w których zawodnicy będą mogli skompletować dodatkowe punkty w klasyfikacji łącznej MEC 2018.

W niedzielę nie zabraknie również atrakcji pozasportowych. Hotel Sielanka nad Pilicą****, Partner Mazovia Premium zaprasza na piknik rodzinny. Dzieci będą mogły skorzystać z licznych atrakcji, gier i zabaw na świeżym powietrzu. Odbędą się również konkursy i zajęcia pod okiem animatora – malowanie buziek, zwiedzanie stajni i wiele innych. Na miejscu zapewniona będzie również usługa cateringowa.

Wstęp na zawody i piknik rodzinny jest bezpłatny.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda