mobile

Mecz Legii Warszawa z Eneą Astorią Bydgoszcz

W czwartek, 17 września o godzinie 17:35 koszykarze Legii rozegrają kolejny domowy mecz w Energa Basket Lidze. Po udanym początku nowego sezonu legioniści pragną podtrzymac dobrą passę i licząc na gorący doping kibiców staną przed wyzwaniem pokonania Enei Astorii Bydgoszcz.

inf. prasowa
Mecz Legii Warszawa z Eneą Astorią Bydgoszcz

Można już kupić bilet na to  spotkanie. Wejściówki trafiły do sprzedaży, są dostępne na stronie legiakosz.abilet.pl, co ważne, w dniu meczu nie będzie możliwości zakupienia biletu w kasach hali – to wynik panujących obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczna w Polsce. Te same obostrzenia sprawiają, że w bemowskiej hali będzie mogło zasiąść maksymalnie 708 widzów. Wszystkie zasady panujące w hali OSiR Bemowo znajdziecie TUTAJ. Prosimy o zapoznanie się z nimi i przestrzeganie ich.

BILETY NA MECZ KUPICIE TYLKO ONLINE (BRAK SPRZEDAŻY BILETÓW W KASACH HALI)

Legioniści zaczęli sezon od dwóch wygranych podczas gdy bydgoszczanie zaliczyli dwie porażki. Obie drużyny rozegrały ze sobą aż trzy mecze sparingowe - nad Brdą dwukrotnie górą byli podopieczni trenera Wojciecha Kamińskiego, a podczas turnieju w Radomiu zwyciężyła Enea Astoria. Jak będzie tym razem? Czym zaskoczą Zieloni Kanonierzy? Zapraszamy do kibicowania wprost z trybun hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40.

 

KUP BILET NA MECZ Z ENEĄ ASTORIĄ JUŻ DZIŚ!

Kupując bilet konieczne jest podanie swoich danych (imię i nazwisko). Dzieci do lat 7 wchodzą na mecz za darmo, ale również muszą mieć wygenerowany imienny bilet (bezpłatny) w związku z czym w systemie biletowym legiakosz.abilet.pl należy wpisać także imię i nazwisko dziecka. Bilet dla dziecka do lat 7 to miejsce na "wirtualnym" sektorze dziecięcym. Nie oznacza to jednak, że rodzice i dziecko obejrzą mecz z innych sektorów - podopieczny do lat 7 bez problemu spędzi czas podczas meczu razem z rodzicem (nie przysługuje mu miejsce siedzące w hali).

Przykład: Rodzic kupuje bilet na sektor F, rząd 4, miejsce 16 (podając swoje imię i nazwisko), a następnie wybiera dowolne miejsce w sektorze dziecięcym dla swojego dziecka do lat 7 wpisując jego imię i nazwisko. Wygenerowany bilet (bezpłatny) jest dokumentem uprawniającym dziecko do wejścia na mecz. Podczas meczu zarówno rodzic jak i dziecko zajmują miejsce wykupione przez rodzica.Ceny biletów są następujące:
Kategoria zielona - sektory B,C,D,F,G,H - ulgowy - 10,00 zł/normalny - 15,00 zł
Kategoria biała: sektor E - ulgowy - 15,00 zł/normalny - 25,00 zł
Kategoria czerwona: sektory E,I - ulgowy - 25,00 zł/normalny - 35,00 zł
VIP: ulgowy 50,00 zł/normalny 79 zł


Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat oraz osobom, które w dniu zakupu biletu ukończyły 65 lat. Dzieci do lat 7. wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im dodatkowe miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

Dla dzieci do lat 7 bardzo prosimy o pobranie bezpłatnego BILETU DZIECIĘCEGO, który będzie ważny jedynie z biletem rodzica lub opiekuna. Prawo do zniżki weryfikowane będzie przed wejściem do hali.
 

UWAGA!

Przed wejściem na teren hali OSIR Bemowo należy zapoznać się z zasadami i innymi obowiązującymi przepisami i aktualnymi wytycznymi w zakresie zasad bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, w szczególności dotyczącymi uczestnictwa w meczu. Wszystkie zasady panujące w hali OSiR Bemowo podczas reżimu sanitarnego przeczytacie TUTAJ.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda