mobile

Mieszkańcy zdecydują kto otrzyma Nagrodę Dobrej Woli 2017

Ruszyło głosowanie, które wyłoni laureatów Nagrody Dobrej Woli. Głosy można oddawać do 14 listopada poprzez formularz internetowy lub w Urzędzie Dzielnicy Wola.

inf. pras.
TAGI
Mieszkańcy zdecydują kto otrzyma Nagrodę Dobrej Woli 2017

Mieszkańcy nominowali 7 osób i instytucji do otrzymania Nagrody Dobrej Woli. Teraz do 14 listopada potrwa głosowanie, które wyłoni tegorocznych laureatów. Głosować można poprzez specjalny formularz zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Wola www.wola.waw.pl. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu mogą oddać swój głos bezpośrednio w Urzędzie Dzielnicy Wola przy al. Solidarności 90. Karty do głosowania oraz urna znajdują się w pokoju 101 na I piętrze. - Nagrody Dobrej Woli zostaną wręczone na uroczystej gali, która odbędzie się 20 listopada w Teatrze na Woli – zapowiada Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Dzielnicy Wola.

To już III edycja Nagród Dobrej Woli. - Chcemy uhonorować i niejako podziękować tym wszystkim, którzy mają szczególny wpływ na obraz naszej dzielnicy. Mam nadzieję, że ta uroczystość na stałe wpiszę się w kalendarz wolskich wydarzeń – mówi burmistrz Strzałkowski.

W tym roku nagrodzonych zostanie osiem osób. Cztery zostaną wskazane przez Urząd Dzielnicy, natomiast kolejnych czterech laureatów wybiorą mieszkańcy w otwartym głosowaniu. Laureatom zostanie wręczona zaprojektowana specjalnie na tę okazję wyjątkowa statuetka. 

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko