mobile
REKLAMA

Mikołaj od Kuchni, czyli impreza świąteczna w Arkadii

W weekend 3-4 grudnia 2016 r. hol główny Arkadii zamieni się w pyszną świąteczną strefę. Na klientów – małych i dużych – będą czekać pokazy i warsztaty kulinarne, gotujące gwiazdy telewizji, św. Mikołaj rozdający prezenty, fotobudka, kreatywne rękodzieło i inne atrakcje. Zapraszamy w godzinach 12:00-19:00.

TAGI
Mikołaj od Kuchni, czyli impreza świąteczna w Arkadii

Tegorocznym hasłem przewodnim arkadyjskich Mikołajek są kulinaria. Święta Bożego Narodzenia to czas szczególnych popisów w kuchni – i dlatego chcemy zainspirować naszych klientów do nowego spojrzenia na świąteczne potrawy. Do współpracy zaprosiliśmy gwiazdy polskiej sceny kulinarnej: w sobotę pokaz live cookingu poprowadzi sam Pascal Brodnicki, a w niedzielę klienci spotkają się z Adamem Kozaneckim – finalistą 4. edycji programu MasterChef. Gośćmi specjalnymi będą uczestnicy programu MasterChef Junior, czyli młodzi mistrzowie kuchni. Z warsztatów skorzystają więc zarówno rodzice, jak i dzieci.

Na najmłodszych będzie czekać mnóstwo atrakcji: będą tworzyć czekoladowe kartki świąteczne, dekorować świąteczne kubki, wezmą udział w świątecznych quizach i konkursach z nagrodami. W niedzielę każdy będzie mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie w świątecznej fotobudce. Oczywiście nie zabraknie też św. Mikołaja, który będzie ochoczo rozdawał prezenty!

Zapraszamy wszystkich do naszej świątecznej strefy, gdzie w otoczeniu zachwycających dekoracji będzie można poczuć ducha zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wydarzenie będzie zapowiedzią nowej strefy gastronomicznej – Dining Plaza – która zostanie zainaugurowana w Arkadii latem 2017 roku.

 

Źródło: materiały prasowe Arkadia
Fot. materiały prasowe Arkadia

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda