mobile

Mikołajki w Ursusie

W sobotę, 9 grudnia br., na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej przy ulicy Keniga 20 odbędzie się coroczna impreza mikołajkowa. W programie m.in. widowisko teatralno – muzyczne pn. „Opowieść Wigilijna” oraz oficjalne otwarcie miejskiego lodowiska w Ursusie.

inf. pras.
TAGI
Mikołajki w Ursusie

Początek wydarzenia o godzinie 12:00.  W programie: zagroda ze zwierzętami Świętego Mikołaja, jarmark świąteczny, liczne atrakcje dla dzieci i rodziców na terenie szkoły, m.in. edukacyjne warsztaty plastyczne, strefa malucha z dmuchańcami, bezpłatna fotobudka z mikołajowymi zdjęciami i inne.  Punkt kulminacyjny imprezy to widowisko muzyczno – teatralne pn. „Opowieść Wigilijna”, które odbędzie się o godzinie 15:00  w hali sportowej placówki. Wydarzenie potrwa do godziny 18:00.

 

Podczas Mikołajek, o godzinie 14:30, nastąpi oficjalne otwarcie miejskiego lodowiska  przy SP 11 i pokaz jazdy figurowej na lodzie. Drugie lodowisko na terenie zewnętrznym SP 14 przy ul. Gen. K. Sosnkowskiego 10 zostanie udostępnione w połowie grudnia.  Tradycyjnie, przy każdym z nich bezpłatnie wypożyczymy łyżwy, kaski i sprzęt do nauki jazdy dla najmłodszych.

 

Zapraszają: Dariusz Pastor Przewodniczący Rady Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy i Urszula Kierzkowska Burmistrz dzielnicy Ursus m.st Warszawy

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko