mobile
REKLAMA

Mikołajki Warszawskiego Transportu Publicznego

W Mikołajki, 6 grudnia, po warszawskich ulicach i torach jeżdżą świątecznie udekorowane pojazdy Warszawskiego Transportu Publicznego. Kto do nich wsiądzie, ten dostanie słodki upominek. Pomocnicy świętego Mikołaja rozdają łakocie również w Punktach Obsługi Pasażerów i na węzłach przesiadkowych.

Informacja prasowa
Mikołajki Warszawskiego Transportu Publicznego

Dziś rozpoczyna się świąteczny czas w komunikacji miejskiej, który potrwa do Święta Trzech Króli, 6 stycznia.

6 grudnia stołeczna komunikacja miejska została przejęta przez Mikołajów. Kierowcy, motorniczowie, ale też kontrolerzy biletów i pracownicy Punktów Obsługi Pasażerów założyli czerwone czapeczki z białymi pomponami. W POP-ie nie tylko można załatwić sprawę, ale i  dostać od ZTM słodki upominek. Również kontrolerzy mają tego dnia dla pasażerów słodycze.

Na trasy wyjechały pojazdy, oklejone gwiazdkami, śnieżynkami i życzeniami. Spotkać je można na liniach: 24, 118, 157 i 222. Świąteczny wagon przygotowało również Metro Warszawskie. Poza życzeniami w przystrojonych pojazdach na pasażerów czekają łakocie. W Mikołajki pracownicy WTP rozdają słodkości również na węzłach komunikacyjnych: Młociny i Wilanowska, przy wyjściu ze stacji metra Centrum i w Łomiankach.

Źródło: ZTM Warszawa/ fot. Metro Warszawskie

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda