mobile

Misterium – profesjonalna pomoc w trudnej sytuacji

Śmierć to zawsze ogromny dramat dla najbliższej rodziny zmarłego. Szok i rozpacz nie pozwalają niekiedy na racjonalne myślenie w obliczu wyzwania jakim jest organizacja pogrzebu. W takim momencie konieczna jest pomoc fachowców.

Redakcja
Misterium – profesjonalna pomoc w trudnej sytuacji

Profesjonalna firma pogrzebowa nie tylko zrealizuje zlecone przez klienta zadania, ale przede wszystkim jej pracownicy wykażą się wyrozumiałością w stosunku do bliskich zmarłego, wyciągną do nich pomocną dłoń i przejmą organizację uroczystości. Instytucją, która niewątpliwie ma poczucie misji, jest firma pogrzebowa Misterium.

Kompleksowość – cenny atut

Jedyne czym muszą zająć się bliscy zmarłego, jest odebranie Karty Zgonu, bądź Aktu Zgonu – dokumentów niezbędnych do organizacji pochówku, resztą zajmuje się Misterium, a konkretnie profesjonalny asystent pogrzebowy, który zna wszystkie procedury związane z organizacją pochówku. Asystent dopełni wszelkich formalności w imieniu rodziny będzie towarzyszył i służył wsparciem w całym procesie organizowania uroczystości. Zakład oferuje przechowywanie ciała w chłodni, przygotowanie  do pochówku, a także – w razie potrzeby – rekonstrukcję powypadkową.

Dostosowanie do potrzeb klienta

Zakład dysponuje ogromnym wyborem trumn i urn oraz zróżnicowaną i elastyczną ofertą, dzięki której każdy klient będzie w stanie dobrać rozwiązanie najbardziej dla niego dogodne. Niezależnie od ceny, za jaką zostanie zrealizowany pogrzeb, uroczystość będzie przeprowadzona godnie i elegancko. Ponadto, zakład Misterium odznacza się dużą elastycznością i otwartością na wyzwania; jest w stanie zorganizować pochówek w każdym obrządku i sprostać wszelkim oczekiwaniom klienta. Istnieje możliwość zorganizowania pogrzebu wojskowego oraz innych form pochówku z asystą pogrzebową. Na życzenie klienta Misterium oferuje również dodatkową oprawę muzyczną i fotograficzną uroczystości. Zakład wykazuje się elastycznością nie tylko jeśli chodzi obrządek, ale również jeśli chodzi o formę pochówku. Organizuje zarówno tradycyjne pogrzeby z trumną, kremacje i pogrzeby z urną.

Prowadzenie firmy pogrzebowej to misja, której pracownicy Misterium mają pełną świadomość, więc dokładają wszelkich starań, by pomóc klientowi pożegnać bliską osobę. Doświadczeni fachowcy podchodzą do każdego klienta indywidualnie z empatią i chęcią pomocy o każdej porze dnia i nocy.
 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda