mobile

Mistrzostwa Mazowsza Kadetek

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się w Warszawie turniej finałowy Mistrzostw Mazowsza Kadetek. Przez trzy dni cztery drużyny będą rywalizowały oto, która z nich zostanie najlepszą ekipą w województwie w tej kategorii wiekowej.

Marcin Kalicki
Mistrzostwa Mazowsza Kadetek

W zawodach rozgrywanych w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 na Woli zmierzą się ze sobą: LTS Legionovia Legionowo, UKS Atena Warszawa, KS Metro Warszawa i gospodarz - UMKS MOS Wola Warszawa.

Jakiego wyniku oczekuje trener wolskiej ekipy w weekendowych zawodach? - Zawsze stawiamy sobie wysokie cele. Chcemy zdobyć medal, no i oczywiści o jak najszlachetniejszym kolorze! Wiem jednak doskonale, że nie będzie to łatwe zadanie, bo przeciwnicy to "najwyższa półka" i nie myślę tu tylko o naszym województwie, ale w skali ogólnopolskiej - mówi Stanisław Lizińczyk.

Która zatem drużyna będzie najtrudniejszym rywalem siatkarek MOS-u? - Wszystkie! Jestem przekonany, że zespół Metra, który przebojem awansował z II ligi do finałowej czwórki może pokrzyżować szyki teoretycznie silniejszym zespołom. Oby nie nam - powiedział szkoleniowiec wolskiego klubu.

Pomimo, iż mecz odbędzie się na Woli to zdecydowanego faworyta do zwycięstwa ciężko jest wskazać. - We własnej sali podobno gospodarzom "ściany pomagają ". Jednak w hali przy Rogalińskiej doskonałe mecze rozgrywały zarówno zespoły Legionovii, jak i Ateny. Dla zespołu Metra też specyfika tego obiektu nie będzie problemem. O wygranej zadecyduje przygotowanie zespołu, dyspozycja w konkretnym dniu, przysłowiowy "łut szczęścia" i miejmy nadzieję, że w najmniejszym stopniu... sędziowie - oświadczył trener Lizińczyk.

Harmonogram turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza Kadetek:

Piątek

godz. 16:00

LTS Legionovia Legionowo - KS Metro Warszawa

godz. 18:00

UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Atena Warszawa

Sobota

godz. 10:00

KS Metro Warszawa - UKS Atena Warszawa

godz. 12:00

UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo

Niedziela

godz. 10:00

UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa

godz. 12:00

LTS Legionovia Legionowo - UKS Atena Warszawa

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców siatkówki do hali przy ul. Rogalińskiej.

Fot. MOS Wola Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda