mobile

Na Ursynowie tworzyli figury

W miniony weekend na Ursynowie odbyło się Hussar MPC 2019 - X Anniversary, czyli kolejna edycja konkursu, podczas którego uczestnicy malowali i tworzyli przepiękne figury. Zobaczcie na naszych zdjęciach jak wyglądało wydarzenie.  Poniżej także wyniki! 

Redakcja/Fot. Tomasz Bielecki
Na Ursynowie tworzyli figury

SGL FANTASY
1. Łukasz Borowik “SANSON FARSTRIDER”

2. Kacper Grzanka “ONI”

3. Adam Gladziński “KHORNE REAVER”

SGL SF 

1. Maciej Kwieciński “DARNATH LYSANDER”

2. Ivan Kitlinskyi “TRAJANN VALORIS”

3. Adam Gladziński “CORPSE GRINDER”

LARGE FANTASY 

1. Bożydar Nowicki “ALLON’S ORC”

2. Jacek Rząsa “THE BANSEE”

3. Adam Gladziński “T-REX”

LARGE SF

1. Adam Gladziński “MORTARION”

2. Paweł Juszkiewicz “FROM HELL 1944”

3. Paweł Sabik “ZIMA 1943”

BUST

1. Maciej Pomianowski “RYCERZ JASTRZĘBIEC”

2. Marta Pietrasiak vel Olszewska “THE NIGHT IS STILL YOUNG”

3. Kamil Milaniuk “GNOME JEWELLER”

DIORAMA

1. Adam Stański “BE CAREFUL WHAT YOU FISH FOR”

2. Adam Gladziński “HALF-LIFE”

3. Michał Barc “SQUIGG RACE”

UNIT

1. Adam Gladziński “NECROMUNDA BOUNTY HUNTERS”

2. Łukasz Piasecki “LASKI”

3. Maciej Kwieciński “ARMIA PORUSA”

WAR MACHINE

1. Roman Mostovyy “ORK BATTLEWAGON”

2. Oliver Firszt “GHOSTS OF THE PAST”

3. Dariusz Obarek “LAND RIDER”

MASTERS LEVEL

SGL FANTASY

1. Katarzyna Górska “DWARF”

2. Robert Karlsson “RED COAT ADMIRAL”

3. Bogusz Stupnicki “SQUIG HOPPER”

honourable mentions:

- Krzysztof Pisarski “KNIGHT INCANTOR”

- Tomas Pekar “KNIGHT QUESTOR”

- Jan Soukup “JEAN LE BON”

SGL SF

1. Tomas Pekar “SISTER OF BATTLE”

2. Maciej Banasik “LORD OF CONTAGION”

3. Bogusz Stupnicki “ADRAX AGATONE”


honourable mentions:

- Beata Bogacz “HAWK LORD”

- Łukasz Mazur “ANGEL OF REDEMPTION”

- Tomasz Kos “ACHILLES”

LARGE FANTASY

1. Robert Karlsson “ASURA”

2. Lukas Zaba “SAMO”

3. David Arroba “CPT DWARF”

honourable mentions:

- Natalia Oracz “THE WOLF LADY”

- Michał Szymeczko “MAIDEN OF THE WOLFS”

- Adam Hałon “ORK AREK”

- Łukasz Grzyb “GORAK THE RED”

- Katarzyna Górska “EIDOLON”

LARGE SF

1. Robert Karlsson “JASON CHAINSAW”

2. Jaroslav Borzdyński “BATTLE CHICK”

3. Maciej Kwieciński “HORUS THE WARMASTER”


honourable mention

- Natalia Oracz “GIRLS JUST WANNA HAVE FUN”

BUST

1. David Arroba “DWARF BUST”

2. Robert Karlsson “MEMBRACIDAE”

3. Adam Hałon “ALOJZ”


honourable mentions:

- Łukasz Grzyb “PAPA JAMBO”

- Anna Machowska “INVESTIGATOR HOL-M35”

- Michał Szymeczko “SAVAGE BEAUTY”

DIORAMA

1. Łukasz Grzyb “HUSSARDOZER”

2. Matt Cexwish “CHOOMBAS”

3. Michał Szymeczko “MORLOK & MALAKAIN”

honourable mentions:

- Piotr Czajka “GOŚCIE NA MOŚCIE”

- Adam Hałon “DEATH DEALER 

- David Arroba “BARBARIAN DUEL”

UNIT

1. Tomas Pekar “VAN SAAR”

2. Krzysztof Pisarski “SPACE HULK TERMINATORS”

3. Mateusz Banaszkiewicz “JANUSZ, BRAJAN I SEBA”

honourable mentions:

- Tomasz Kos “ONYX CONTACT FORCE”

- Piotr Karpiński “DEATH GUARD”

- Piotr Czajka “HARI POTA, PRAGNĘ CIĘ”

WAR MACHINE

1. Grzegorz Pilarski “KNIGHT ATRAPOS”
2. Anna Machowska “BELLA”

3. Wojciech Kaliszewski “PENTESILEA WARRIOR PRINCESS”

honourable mentions:

- Agnieszka Wróblewska “VALHALLA 40K”

- Tomas Pekar “AMBOT”

- Piotr Karpiński “NURGLE DRONE”

SPECIAL AWARDS:

FOR YOUNGEST COMPETITOR
Olek Grzyb (3 years old) “PAN”

BEST JUNIOR
Witek Kuczawski “PRIMARIS SPACE MARINE”

FROM KAMIL SMOK MILANIUK FOR
Natalia Oracz “THE WOLF LADY”
David Arroba “DWARF BUST”

FROM CD PROJEKT RED STORE
Łukasz Grzyb “PAPA JAMBO”

GRAND PRIX
Robert Karlsson “ASURA”

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda