mobile

Nadchodzi Runmageddon Warszawa Powered by Duracell

Rekordowa w historii liczba tysięcy odważnych uczestników, a wśród nich gwiazdy kina, internetu, sportu i mediów. Kilkadziesiąt katorżniczych przeszkód i zapierające dech w piersiach trasy w wojskowych koszarach Garnizonu Modlin. Wielkimi krokami zbliża się najbardziej ekstremalne w Europie wydarzenie dla dorosłych, młodzieży i dzieci czyli Runmageddon Warszawa Powered by Duracell.

Informacja prasowa
Nadchodzi Runmageddon Warszawa Powered by Duracell

Dwa dni ekstremalnych zmagań w militarnej scenerii to propozycja Organizatorów najbardziej popularnego biegu z przeszkodami w Polsce na weekend 26-27 maja br. W Garnizonie Modlin, którym odbędzie się wydarzenie, czuć już przedsmak imprezy. Z dnia na dzień przygotowania postępują. Na zaplanowanych trasach inżynierowie Runmageddonu stawiają konstrukcyjne i terenowe przeszkody. Co zaplanowali: błoto, woda, a może czterometrowe ściany i piekielny ogień? Na te pytania odpowiada dyrektor eventu Jacek Parol

- Uczestnicy muszą przygotować się nie tylko na pokonywanie licznych konstrukcji Runmageddonu, ale również na dużą liczbę podbiegów i zbiegów, krótkich, ale intensywnych. Teren przy Garnizonie z licznymi wzniesieniami jest idealnym miejscem do przygotowania wymagających tras, dających prawdziwy wycisk. Będzie też mokro - zapewnia. - Startujący zmierzą się z wodnymi przeszkodami. Wskoczą do kontenera wypełnionego wodą, lodem. Będą musieli zanurzyć się w rwącej Narwi i z pewnością nie wyjdą z tego susi. Powieje też grozą. Ostrzeliwani z karabinu maszynowego pokonywać będą Zasieki. Poznają najbardziej tajemnicze zakamarki historycznego Garnizonu Modlin. Będą się wspinać, czołgać, skakać. A kiedy pokonają mordercze trasy, gwarantuję, że poczują ogromną dumę i satysfakcję z dotarcia na metę - dodaje Jacek Parol.

Top10 przeszkód

Kolosalna przeszkoda z 1000 opon „Oponeo.pl”, nieustannie kręcąca się konstrukcja „Wariat”, pogromca mięśni rąk i pleców „Multirig” to pierwsze trzy z dziesięciu najpopularniejszych i najtrudniejszych przeszkód warszawskiej edycji Runmageddonu. W najbliższy weekend uczestniczy sprawdzą swoje możliwości fizyczne i umiejętności kreatywnego pokonywania konstrukcji Runmageddonu. Będą wspinać się po wysokich, pionowych rurach „Fireman” , zatańczą na rurze, pokonując „Pole Dance”. Trzymając się lin przedostawać się będą na koniec przeszkody „Wisielec”. Zanurzą się w „Jelitach Narwi”, uciekną z „Aresztu” i staną twarzą w twarz z wymagającym „Aquaman by Samsung”. Sam przebieg po Garnizonie Modlin będzie też niemałym wyzwaniem dla odważnych Runmageddończyków.

Gwiazdy dla WOŚP

Podczas Runmageddonu Warszawa Powered By Duracell na starcie staną osobowości Teatru, Mediów, Sportu i Internetu. Ruszą oni na trasę w serii dedykowanej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Zmierzą się ze swoimi słabościami, by podkreślić istotę pomagania innym i zjednoczyć się dla wspólnego, szlachetnego celu. Pokonywać będą formułę Rekrut, czyli trasę 6 kilometrów najeżoną ponad 30 przeszkodami. W specjalnej serii dla WOŚP zdecydowali się wystartować aktorzy teatralni i filmowi, a wśród nich: Anna Dereszowska, Katarzyna Glinka, Agata Nizińska, Karina Kuncewicz, Norbert Kaczorowski i Krzysztof Wieszczek, jedna z najsłynniejszych polskich modelek, pisarka Ilona Felicjańska, oraz uczestniczka programu Agent, Dominika Tajner -Wiśniewska. W serii udział wezmą sportowcy m.in.: królowa polskiego Driftu Karolina Pilarczyk, Cezary Trybański pierwszy polak w NBA, były reprezentant Polski w siatkówce, wicemistrz Europy Piotr Gacek. Do znakomitego grona startujących dołączy wielu znanych i cieszących się duża popularnością wśród internautów twórców: prowadzący programy internetowe – 20m2 Łukasz Jakóbiak, blogerki i blogerzy z: Fit Matka Wariatka, O MatkoiCórko!!!, Vegenerat, MamyRuszamy, Katarzyna Kępka i Vlog 646.

Runmageddon Warszawa, co i kiedy?

W trakcie dwudniowego wydarzenia będzie można wziąć udział w 6 formułach biegów.

Dorośli zmierzyć się będą mogli na 3 kilometrowej trasie INTRO z ponad 15 przeszkodami, 6 kilometrowej formule Rekrut z co najmniej 30 przeszkodami i Classic’u 12 kilometrowym dystansie z ponad 50 przeszkodami. W tej edycji biegu chętni lubiący noce wyprawy będą mogli pobiec w Nocnym Rekrucie. Dzieci i młodzież zaproszeni zostaną do startu w formule KIDS (1 km, ponad 10 przeszkód) przeznaczonej dla dzieci w wieku 4-11 lat oraz Junior (2 km, co najmniej 15 przeszkód) dla 12-15 lat.Biegom towarzyszyć będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji. Specjalnie zaplanowane Miasteczko Kibica pozwoli śledzić poczynania bohaterskich uczestników biegu na zlokalizowanym w nim najbardziej atrakcyjnych przeszkodach. Zmęczeni Runmageddończycy i ich rodziny będą mogli posilić się i skorzystać z bogatej oferty Strefy Gastronomicznej i Food Trucków oraz odpocząć w Strefie Relaksu Łomża. Na młodszych i starszych czekać będą liczne aktywności przygotowane przez partnerów Strefy - Challenge Haiera, VR Samsung, Duracell i Renault. Wyjątkowo w tej edycji biegu będzie można zobaczyć prawdziwy, filmowy czołg, a z oddali poza muzyką słychać będzie strzały karabinów.

Harmonogram wydarzenia:

Sobota 26 maja 2018 r.:

7:45, 7:50 seria Elite - formuła Rekrut,

8:00-15:30 formuła Rekrut, start co 15 minut

13:00 - seria specjalna dla WOŚP - formuła Rekrut

9:00-15:00 formuła KIDS, start co 20 minut

21:00-22:30 Formuła Nocny Rekrut, start co 15 minut
 

Niedziela 27 maja 2018 r.:

7:45, 7:50 seria Elite - formuła Classic

8:00 - 12:00 formuła Classic, start co 15 minut

12:30-14:45 formuła Intro, start co 15 minut

9:00-15:00 formuła KIDS, start co 20 minut

17:15-17:30 formuła Junior, start co 15 minut

 

Zapisy i godziny otwarcia Biura Zawodów

Osoby, które nie zdążyły zapisać się po przez stronę internetową Organizatora, a chciałby wystartować w Runmageddon Warszawa Powered by Duracell mogą zapisać się osobiście w biurze zawodów (Garnizon Modlin ul. Generała Józefa Bema 200C) w godzinach jego otwarcia:

25.05.2018 Piątek – 12:00 – 21:00

26.05.2018 Sobota – 6:00 – 17:00 oraz 18:00 – 24:00

27.05.2018 Niedziela – 6:00 – 16:30

 

Więcej informacji na stronie www.runmageddon.pl

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda