mobile
REKLAMA

Nadchodzi Wheelmageddon – pierwszy terenowy wyścig na wózkach!

Wheelmageddon, czyli terenowy wyścig dla prawdziwych twardzieli, którzy chcą zmierzyć się z własnymi słabościami. Na uczestników czeka walka z czasem, stromymi podjazdami na torze offroadowym, przeszkodami i ekstremalnymi zadaniami. Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się w sobotę (8 lipca) na terenie Hotelu Nosselia***.

informacja prasowa
TAGI
Nadchodzi Wheelmageddon – pierwszy terenowy wyścig na wózkach!

Wheelmageddon polega na pokonaniu trasy złożonej z przeszkód sprawdzających siłę, wytrzymałość, sprawność i odporność psychiczną uczestników. Na zawodników czekają błoto, ogień, przeszkody linowe, czołganie, pętla po lesie, kurtyna wodna, jazda na balansie i okopy. Dystans do pokonania wynosi ok. 2 km.

W rywalizacji wezmą udział osoby aktywne, samodzielne, które poruszają się na wózkach inwalidzkich. Na starcie stanie maksymalnie 30 zawodników.

Wheelmageddon to pierwszy w Polsce wyścig terenowy na wózkach. Impreza idealnie wpisuje się w wartości, którymi kieruje się ekstremalna drużyna Avalon Extreme, czyli determinacja, siła czy niezłomność. Chcemy łączyć, inspirować oraz aktywizować wszystkich bez względu na podziały. Wheelmageddon stanowi prawdziwe wyzwanie, tym bardziej że sama trasa jest wymagająca. Na miejscu każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ nie zabraknie atrakcji dodatkowych. Zachęcamy, aby spędzić cały dzień w niepowtarzalnej atmosferze z ludźmi, którzy pokazując, jak pokonywać własne słabości, mogą stanowić dla nas inspirację – powiedział Tomasz Biduś, koordynator Avalon Extreme i pomysłodawca Wheelmageddonu.   

Wheelmageddon rozpocznie się o godz. 10:00. Start wyścigu nastąpi w samo południe. Organizatorzy gwarantują atrakcyjne nagrody, w tym nagrody pieniężne. Dla uczestników oraz gości przewidziana jest jazda na swincarach po torze offroadowym.

Harmonogram Wheelmageddonu (sobota; 8 lipca):
10:00 – przyjazd i rejestracja
11:20 – rozgrzewka
12:00 – start
14:00 – koniec biegu
13:30-15:00 – obiad
15:30 – dekoracja
16:00 – swincary i inne atrakcje
17:00 – zakończenie imprezy

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko