mobile

Nakarm skórę od zewnątrz

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią - czas regeneracji. Poznaj nasze sprawdzone receptury na naturalnie piękną cerę, pełną słonecznego blasku.

Artykuł sponsorowany
TAGI
Nakarm skórę od zewnątrz

Przepięknie rozświetlona cera o wspaniałym kolorycie wzbudza zachwyt, jest śliczna, elastyczna, jędrna. Aby osiągnąć taki efekt, cera powinna być bardzo dobrze karmiona naturalnym i zdrowym pożywieniem.

Jednym z fantastycznych sposobów jest przecieranie skóry świeżymi sokami z marchwi i buraczków. Na początku zaaplikuj kilka kropli olejku na twarz, a następnie, za pomocą płatka kosmetycznego, przetrzyj skórę świeżym sokiem. Taka kolejność sprawi, iż wszystkie witaminy rozpuszczalne w tłuszczach doskonale wchłoną się w skórę, a Twoja cera nabierze wspaniałego kolorytu.

Jeżeli Twoja cera ma przebarwienia i chciałabyś ją wspaniale rozświetlić, polecamy przygotowanie wody chrzanowej. Na początku wyciśnij troszkę soku ze świeżego korzenia chrzanu, a następnie rozcieńcz go z wodą w stosunku 1:10. Tak przygotowaną wodą przemywaj twarz rano i wieczorem. Chrzan rewelacyjnie rozjaśnia wszelkie przebarwienia i nadaj skórze jednolitego kolorytu.

Soki są fantastycznym źródłem witamin oraz antyoksydantów i w bardzo szybkim czasie znacznie poprawiają kondycję skóry.

Pamiętaj również o codziennym, systematycznym masażu twarzy. Najlepiej olejkiem „ziołowy botoks”, który fantastycznie relaksuje skórę po całym dniu pracy – tak, nasza skóra bardzo dużo pracuje podczas dnia. Widać to bardzo wyraźnie w postaci pojawiających się zmarszczek mimicznych, które są właśnie wynikiem spinania mięśni twarzy podczas wyrażania emocji. Wieczorem należy wiec skórę troszkę zrelaksować masażem, zwracając szczególną uwagę na miejsca najbardziej wrażliwe, którymi są okolice wokół oczu oraz czoło.

Delikatne, systematyczne złuszczanie naskórka również w fantastyczny sposób wpłynie na rozświetlenie cery. Jeżeli chcesz przyrządzić swój naturalny, świeży tonik, wymieszaj ocet pokrzywowy z wodą w stosunku 1:10. Takim tonikiem przemywaj twarz rano i wieczorem. Jest to szczególnie wskazane dla cery trądzikowej.

Złuszczanie,odżywianie,masaż to trzy główne kroki do naturalnie pięknej cery.

MOJA FARMA URODY

www.mojafarmaurody.pl/

tel: +48 574 191 784
mail: biuro@mojafarmaurody.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda