mobile

Nasze dzieci nie są koszami na śmieci!

W czwartek, 15 lutego Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, otworzy świat edukacji przed najmłodszymi pacjentami i ich rodzicami.

Informacja prasowa
Nasze dzieci nie są koszami na śmieci!

W najbliższy czwartek na Oddziale Pediatrii, o godzinie 11:00, rozpocznie się otwarcie Zaczytanej Biblioteki pod patronatem CH Arkadia.
W ramach pierwszego spotkania z literaturą i warsztatów edukacyjnych wyjątkową książkę ,,Bułka i spółka. Rzecz o zdrowym jedzeniu" przedstawią dzieciakom Grzegorz Łapanowski i Monika Mrozowska.
Książka czytana na głos to wstęp do szerokiego programu bajkoterapii, który kontynuowany jest przez Zaczytanych na terenie całej Polski.
Otwarcie Biblioteki Małego Pacjenta w Warszawie to kolejny ogólnopolski sukces Fundacji Zaczytani.org. Jest to już 602 placówka powstała pod skrzydłami zapracowanej Sowy.
Podczas spotkania przedstawiony zostanie program wolontariacki dla mieszkańców Warszawy, którzy będą mogli czynnie wspierać działania Fundacji, czytając Małym Pacjentom. Dla najważniejszych, czyli najmłodszych uczestników przewidziane są dodatkowe atrakcje.
Zaczytajmy się w Warszawie!

Miejsce: Centralny Szpital Kliniczny MSWiA; Budynek U, Poziom -2.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko