mobile
REKLAMA

Nauka jazdy;rzetelnie, szybko i skutecznie

Prawo jazdy w dzisiejszych czasach wydaje się dokumentem niezbędnym – autami poruszamy się coraz więcej, tempo życia wymaga od nas szybkiego przemieszczania się, a umiejętność prowadzenia samochodu jest często dużym atutem dla naszych potencjalnych pracodawców. Zastanawiamy się więc jaką szkołę jazdy wybrać, by uzyskać ów dokument sprawnie, nie narażając się na konieczność kilkukrotnego powtarzania egzaminu. W stolicy funkcjonuje wiele szkół oferujących naukę jazdy, problem w tym jak wybrać tę właściwą?

TAGI
Nauka jazdy;rzetelnie, szybko i skutecznie

maju bieżącego roku, na Warszawskich Włochach powstała szkoła jazdy MILA – czym się wyróżnia? W zaledwie pół roku, zdążyła zająć 4. miejsce w rankingu stołecznych szkół, mając jednocześnie ogromny procent zdawalności za pierwszym razem. Właściciel szkoły wyszedł naprzeciw najistotniejszym wymaganiom klientów szkół jazdy.

W regulaminie egzaminacyjnym nie jest określona trasa, na której kursant zdaje egzamin. Jedną z zalet szkoły MILA jest to, że instruktorzy trenują z potencjalnymi zdającymi jazdę na trasach egzaminacyjnych WORD Radarowa, którymi poprowadzą ich podczas egzaminu, co pozwoli przyszłym kierowcom oswoić się i zminimalizować stres w czasie egzaminu.

Właściciel i instruktorzy MILA nauka jazdy są świadomi tego, jak istotna w nauce prowadzenia auta jest regularność. Aby dobrze nauczyć się jeździć, konieczne są systematyczne zajęcia, które pozwolą utrwalić wiedzę i rozwiną umiejętności. Szkoła jazdy MILA, z uwagi na odpowiednią liczbę instruktorów i flotę samochodów, może zapewnić, że jazdy mogą odbywać się nawet codziennie (zajęcia praktyczne odbywają się 7 dni w tygodniu).

Dobry warsztat kierowcy to nie tylko rezultat częstych jazd, stałe godziny nauki, ale również pełne wykorzystanie kursowych godzin. Każda minuta spędzona aktywnie za kierownicą ma wpływ na jakość wiedzy i umiejętności wyniesionych z kursu, w związku z tym MILA gwarantuje, że każda godzina kursu będzie w pełni wykorzystana. Instruktorzy pracujący w MILI wiedzą również, że podstawą umiejętnego prowadzenia auta jest ćwiczenie na takich trasach, które najlepiej wypróbują przyszłego kierowcę, ważny jest więc dobór odpowiedniego terenu do jazdy. Cierpliwi, acz wymagający instruktorzy konsekwentnie korygują błędy kursantów, by doprowadzić ich warsztat do perfekcji.

Podczas planowania nauki jazdy, istotne jest również rozplanowanie wydatków. Każdy kursant jest inny, różnie kształtują się domowe budżety warszawiaków, w związku z tym w szkole jazdy MILA wprowadzony został system ratalny, który pozwoli przyszłym kierowcom na indywidualne dostosowanie wydatków za kurs. W ramach systemu ratalnego nie są doliczane żadne dodatkowe opłaty (raty 0%). Płatności można dokonywać wpłacając na konto, lub podczas zajęć teoretycznych i praktycznych, zawsze otrzymując potwierdzenie płatności.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że w MILI nie ma żadnych ukrytych kosztów. Jak zaznaczają właściciele - MILA stawia na rzetelność i obustronny szacunek. Nie możemy sobie pozwolić na utratę renomy i zaufania, jakie wypracowaliśmy sobie do tej pory, dlatego każdy ma gwarancję, że otrzyma rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym informację dotyczące opłaty za kurs.

Nauka Jazdy MILA, to również dobre samochody. Właściciele zapewniają przyszłym kierowcom nie tylko bezpieczną jazdę, co jest oczywiście priorytetem, ale również komfort, wynikający z jazdy w nowym, schludnym, dobrze prezentującym się aucie identycznym jak na egzaminie państwowym (nowy Hyundai i20).

Szkoła jazdy MILA

ul. Lechicka 14, 02-156 Warszawa (przy WORD Radarowa) E-MAIL

biuro@mila.waw.pl

TELEFON

600 700 402

GODZINY PRACY BIURA

Pon. - Pt. 10-19 Sob. 10-14

Jazdy od pon. do niedz. 6-22

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda