mobile

Nocny przejazd rolkarzy

W czwartek, 9 maja, późnym wieczorem ulicami stolicy przejadą rolkarze i wrotkarze. Uczestnicy NightSkating Warsaw tradycyjnie spotkają się przed pomnikiem Mikołaja Kopernika na Krakowskim Przedmieściu. Na 24-kilometrową trasę wyruszą około godz. 20.30.

Informacja prasowa/ fot. pixabay
TAGI
Nocny przejazd rolkarzy

Uczestnicy wydarzenia będą poruszali się ulicami: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Al. Jerozolimskie, Marszałkowska, pl. Konstytucji, L. Waryńskiego, Puławska, Bukowińska, al. Wilanowska, Wiertnicza, Czerniakowska, Gagarina, Belwederska, Al. Ujazdowskie, pl. Trzech Krzyży, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście. Zakończenie przejazdu planowane jest około godz. 23.00.

Na trasie wydarzenia mogą występować chwilowe zatrzymania ruchu pojazdów. Więcej informacji o NightSkating Warszawa znajdują się na stronie nightskating.waw.pl.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronach: www.infoulice.um.warszawa.pl oraz www.facebook.com/infoulice, natomiast komunikaty dotyczące tras pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego znajdują się na stronie: www.wtp.waw.pl. Dodatkowo na stronie Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 (powiadomienia.um.warszawa.pl) można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS o utrudnieniach w ruchu w stolicy.

Źródło: UM Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda