mobile
REKLAMA

Nowe przystanki na Bródnie i Nowolipkach

Od dzisiaj warszawiacy będą mogli korzystać z nowych przystanków autobusowych na Bródnie i Nowolipkach - na ul. Łojewskiej, Łabiszyńskiej oraz Smoczej.

Informacja prasowa
Nowe przystanki na Bródnie i Nowolipkach

Nowych przystanków chcieli mieszkańcy. Zarówno te wprowadzone na Bródnie, jak i na ul. Smoczej, uporządkują układ przystanków. W miejscu tych obowiązujących tylko w jedną stronę, powstaną pełne zespoły z przystankami dla obu kierunków.

Pierwszy z nich będzie na Bródnie, przy ul. Łojewskiej, w kierunku Łabiszyńskiej. Jego oznaczenie to Klub Lira 01. Zatrzymywać się tam będą autobusy linii 112, 118, 156, 169 oraz 227. W nocy skorzystać na nim będzie można z N14 i N64 (na żądanie). Jednocześnie przesunięty o 15 metrów w kierunku ul. Chodeckiej zostanie przystanek Klub Lira 02.

Druga zmiana to nowy przystanek Suwalska 01, znajdującego się w zatoce w ul. Łabiszyńskiej, za skrzyżowaniem z Łojewską w kierunku L. Kondratowicza. Zatrzymywać się na nim będą autobusy linii 104, 112, 118, 156, 169, 204, 214 i 227 oraz linii nocnej N64 (na żądanie).

Przystanki Klub Lira 01 i Suwalska 01 zastąpią zlokalizowany na ul. Łojewskiej przed skrzyżowaniem z Łabiszyńską przystanek Suwalska 07 (ten będzie zlikwidowany).

Nowy przystanek będzie też na Nowolipkach. To przystanek Miła 01, który został zbudowany na ul. Smoczej, w kierunku Żelaznej, w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 389 im. Stefana Starzyńskiego. Obsługiwany będzie przez linię 157. Natomiast przystanek Smocza 01, umiejscowiony dotąd na ul. Smoczej przed skrzyżowaniem z M. Anielewicza, zostanie przeniesiony za to skrzyżowanie. Dzięki temu zatrzymywać się na nim będą autobusy nie tylko linii 157, ale także 107.

Źródło: Zarząd Transportu Miejskiego
Fot.: http://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=2077&c=100&l=1

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda