mobile

Odkryj tajemnice Pałacu Kultury i Nauki!

Jeśli zawsze zastanawiałeś się co znajduje się w niedostępnych na co dzień częściach Pałacu Kultury i Nauki, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Marlena Głosińska
Odkryj tajemnice Pałacu Kultury i Nauki!

Dzięki organizatorom (gdzienaweekend.pl) zakamarki symbolu stolicy zostają odkryte! 

Unikatowe świąteczne zwiedzanie niedostępnych wnętrz Pałacu Kultury i Nauki daje możliwość przekonania się na własnej skórze, czy krążące o tym miejscu legendy mają w sobie choć odrobinę prawdy. 

Podczas spaceru można wysłuchać ciekawych opowieści dotyczących historii i ciekawostek związanych z Pałacem. Jednak główną atrakcją jest zwiedzanie niedostępnych na co dzień sal - niektórych z socrealistycznymi monumentalnymi zdobieniami, innych z niezwykle ciekawie zagospodarowanym wnętrzem, wykonanym z najlepszych materiałów. Wisienką na torcie zwiedzania jest niewątpliwie wjazd na taras widokowy, znajdujący się na XXX piętrze Pałacu.  

Wycieczka trwająca 1,5 godziny pozwala uczestnikom nie tylko dowiedzieć się jak powstawał budynek i jego projekt, ale także poskromić krążące wokół niego mity i legendy. 

Podczas wycieczki można dowiedzieć się między innymi co znajdowało się wcześniej na miejscu Pałacu i odwiedzić takie miejsca, jak Sala Marmurowa czy słynna Restauracja Trojka, a także zasiąść przy ogromnym stole w sali im. Adama Mickiewicza.

Wśród licznych atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie. Świąteczne zwiedzanie Pałacu Kultury i Nauki trwa w najlepsze, a biletów na to wydarzenie można szukać na stronie:  https://gdzienaweekend.pl/tour/pkin-swiateczne-zwiedzanie-niedostepnych-wnetrz/

Serdecznie zapraszamy! 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda